26 жовтня 2021 року
17:16:16

Суспільство

Дожились: на Тернопільщині продають дитячий оздоровчий табір

27.04.2016 08:18

Базу відпочинку виставила на продаж агенція нерухомості “Яворина”. Просить за неї усього 6 мільйонів гривень з невеликим хвостикм або 250 000 USD.

 

Сповіщає, що розташована база в Теребовлі, а точніше – на відстані 32 км від Тернополя по трасі міжнародного значення Львів – Тернопіль – Чернівці (500м від дороги). Площа будівель та споруд 1223 кв.м, площа земельної ділянки 2,4 га. Є окрема свердловина та всі зручності.

Покупців агенція заманює краєвидами та перспективами : “…для більш тривалого перебування у цьому куточку Тернопілля (та й у інших), є база відпочинку, про яку йде мова. Розташована вона в унікальному в перспективі місці. Державна програма по відродженню регіону Тернопілля (замки, печери, духовні місця) передбачає туристичне “паломництво” в Тернопільський край як українських, так і закордонних гостей. Саме для відпочинку чи організації туристичного центру подібних комплексів такого типу в області одиниці, а попит на подібні послуги зростає з кожним днем. Об’єкт знаходиться в живописному місці, у лісі, серед могутніх дерев та пахучих трав, куди не доходить шум цивілізації, що надає можливість повноцінно відпочити, надихатись свіжим цілющим повітрям, помилуватися краєвидом, послухати дзвінкий переспів птахів, отримати душевний комфорт та задоволення, що дуже важливо під час ефективного відпочинку. Рельєф горбистий, який нагадує наші українські Карпати і справляє враження відпочинку у гористій місцевості.

На території бази відпочинку розташовано 8 затишних будиночків для проживання (з них 4 на 16 місць, 2  на 7 місць, і готель п’ятимісний ), що дає можливість прийняти до 100 чоловік на добу. Споруди двоповерхові, цегляні, оздоблені каменем, дах – утеплений, металевий «сендвіч». Опалюються деревом (кахельні пічки, каміни). Для приготування їжі встановлені електроплити. В деяких будиночках наявні всі зручності. Для повного відпочинку споруджено колибу, сауну, кафе, є літня естрада. На території знаходяться склад, майстерня, гараж. Нерухоме майно перебуває у приватній власності.

Однією із важливих принад бази відпочинку є можливість відновлення водойми (раніше тут було природне озеро).Інженерно-технічні комунікації: електропостачання – ТП потужністю 630кВт, водопостачання – артсвердловина глибиною 180-200м, водонапірна башта, (трубопровід потребує ремонту); каналізація – септик; газопостачання відсутнє (200м від об’єкта -газопровід середнього тиску).

Земельна ділянка перебуває в оренді (договір оренди для обслуговування оздоровчого табору та бази відпочинку).Територія не огороджена. Заїзд асфальтний. До будиночків викладені каменем алейки. Зроблено благоустрій. Можливе призначення: оздоровчий табір, база відпочинку, бізнес-центр з готельно-розважальним комплексом”.

Нас насторожило оте “договір оренди для обслуговування оздоровчого табору”. Адже в тій же місцині, за тих же 32 км від Тернополя розашований дитячий оздоровчий табір “Орлятко”.

Телефонуємо у табір і чуємо в слухавці: так, на продаж виставлено саме “Орлятко”. Пояснюють, що його в оренду було віддано майже на 40 літ церкві, а тепер ось – продають. 

Цікаво, коли всі так дитячі табори спродати, де оздоровлюватимуться наші діти?

 

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031