03 липня 2022 року
23:10:10

Суспільство

Юнаки та дівчата практично зі всієї України прибули до Тернополя

15.02.2017 08:52

Діти зі всієї України взяли участь у військово-патріотичному вишколі ГО «Сокіл» у Тернополі.

Навчити захистити себе від ворога, вберегти своїх рідних та відстояти цілісність України – з такою метою у Тернополі відбувся всеукраїнський вишкіл організації «Сокіл», приурочений 123-ій річниці її створення.

Юнаки та дівчата практично зі всієї України – Харкова, Києва, Житомира та західних областей – прибули до Тернополя 11 лютого, щоб взяти участь у всеукраїнському націоналістичному з’їзді «Соколи Майдану».

“Ми 11 лютого розпочали дводенний всеукраїнський сокільський зліт, як це робила наші сокільці-предки, – розповів Юрій Ботнар, керівник служби молодіжної політики ВО «Свобода». – Нашій організації 123 роки і власне до цієї події приурочені ці заходи. 11 лютого відбувся смолоскипний Марш правих традицій, який завершився віче на Театральному майдані, а 12 лютого на території колишнього Комбайнового заводу пройшов комплексний вишкіл з різних дисциплін, на якому навчали досвідчені інструктори-учасники бойових дій.”

Зліт «сокільців» та власне вишкіл відбулися за підтримки голови Тернопільської міської організації «Свобода», учасника російсько-української війни Володимира Стаюри. За його словами, заявлено близько півсотні учасників.

“Під час вишколу провели заняття з тактичної медицини, відпрацьовували тактику ведення бою в приміщенні, як діяти на блокпості, провели навчально-тренувальні ігри страйкбол та пейнтбол, щоб відпрацювати вже набуті навички, – розповів про вишкіл  голова Тернопільського осередку «Соколу» Ілля Семенець. – Крім цього походили групами через ліс, подивилися, як при обороні мали б діяти групи. Загалом сокільці працювали на 8-10 локаціях. Погода дещо завадила, мороз, але оскільки стояли бочки з підігрівом, то всі залишися у гарному настрої.”

Військово-патріотичний вишкіл у Тернополі тривав весь день. Його учасники втомилися, змерзли, однак залишилися задоволеними отриманими знаннями.

«Військово-патріотичне виховання молоді є важливим у цей буремний час російсько- української війни, – зазначив один з організаторів вишколу, директор КУТОР ММЦ Богдан Бутковський, – українці повинні навчитись себе захищати, заради майбутнього нашої держави. Ми вдячні за співпрацю Чорному Ігорю Володимировичу, начальнику відділу молоді обласної адміністрації, за систематичну допомогу і вагомий вклад у розвиток молоді на Тернопільщині».

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета