06 липня 2022 року
21:45:05

Суспільство

На Тернопільщині готують кадрову “карусель”

27.05.2015 13:09

26.05.2015

“Хороших” людей не звільняють, їх пускають на “каруселі” далі.

 

Протягом останнього року Бережанський осередок Самооборони боровся за звільнення начальника ВДАІ Бережанського РВУМВС України Лесіва Петра Миколайовича. Після довгих спроб боротьби з корупцією працівників ДАІ нарешті нібито самооборонівці досягли результату. Нечестивий ДАІшник написав заяву на звільнення. Проте кілька днів тому, з достовірних джерел у правоохоронних органах Самооборона дізналася, що Лесіва не звільняють, а планують перевести начальником до Козівського району.

 

Звертаємося і вимагаємо від керівництва УМВС в Тернопільській області Олександра Богомола провести службове розслідування щодо діяльності Петра Лесіва та причин його переведення.

Самообороні Майдану Тернопільщини з достовірних проте неофіційних джерел стало кілька фактів, які викривають службову недбалість, халатність та зверхність Лесіва.

1.     Петро Лесів живе у місті Калуші за 100 км. Від Бережан і кожен день проїздить 200 км. своєю Хондою, на роботу і додому. Бензин «великий начальник» використовує робочий, тобто той, який виділяють на район для заправки службових автомобілів. Одна поїздка на роботу та додому державі обходиться 500 грн. А рядові працівники ДАІ змушені шукати кошти на заправку своїх робочих автомобілів “з інших джерел”.

2.     Донедавна кожен таксист у Бережанах повинен був викупляти собі «індульгенцію» на працю у Бережанській ДАІ. І робити це було потрібно безпосередньо у Петра Лесіва.

3.     Члени Самооборони, які здійснювали спільні патрулювання з працівниками ДАІ та перекривали створені блок-пости на в’їздах в місто, були свідками неодноразового грубого ставлення начальника Бережанського ВДАІ до своїх працівників, висловлювань в їх адресу нецензурною лайкою, обзивання їх в присутності наших бійців.

4.     Жителі нашого району, і не тільки вони, потерпають з одного боку від бездіяльності підрозділу Бережанського ДАІ, яким близько 4-х років «керує і управляє» Лесів Петро Миколайович, а з другого боку від його «активної діяльності» спрямованої на покращення свого матеріального стану. Так, з одного боку всі жителі району бачать який незадовільний стан доріг в районі, розміщення дорожніх знаків, стоянки автомобілів, а точніше їх відсутність, а з другого боку, тільки водії транспортних засобів, окремі підприємці, діяльність яких пов’язана з транспортними перевезеннями – перевізники, таксисти, власники АЗС тощо, бачать і відчувають на собі побори – цю «активність» спрямовану на власне збагачення.

Самооборона Майдану вважає і завжди вважала, що керівництво УМВС, УДАІ повинні самі очищати свої ряди від таких працівників, давати їхнім діям та поведінці належну оцінку, оцінювати їх авторитет серед жителів району. У Бережанському районі, а тим більше у Козівському, куди Лесів планує своє переведення не потрібні міліціонери-«магнати», що основною метою ставлять своє збагачення та дескридитацію міліції.

Самооборона Майдану Тернопільщини вимагає здійснення перевірки діяльності п. Лесіва та відповідного реагування зі сторони обласного керівництва. Також викладаємо звернення до Олександра Богомола і Андрія Матрифайло від Козівського осередку Самооборони з вимогою не призначати такого одіозного ДАІшника на службу в Козівський район.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета