06 липня 2022 року
23:10:51

Суспільство

На Тернопільщині для безробітних жінок діють спеціальні клуби

11.05.2015 11:12

11.05.2015

Для безробітних жінок при районних центрах зайнятості діють спеціальні клуби. У них активні панянки зустрічаються, щоб  почерпнути щось нове, навчитись правильно розставляти життєві пріоритети, йти до поставленої мети, вдосконалюватись та  вірити в себе.

Так, цими днями у клубі “Крок до успіху” Зборівського РЦЗ активні та непосидючі  панянки зустрілися, аби обговорити тему “Започаткування власної справи”.

Малий бізнес в Україні дедалі більше стає переважно жіночою сферою. Інстинкт самозбереження, дарований жінці від природи, позначається на її поведінці в кризовій ситуації, стимулюючи її до активних дій, – такими словами розпочала засідання фахівець райцентру зайнятості Ольга Грицюк. – Шлях до успіху починається з думок. Почуття успіху в собі можна розвивати і нарощувати за допомогою питань, котрі ми собі задаємо, і відповідь на них існує, наприклад: що я можу сьогодні зробити для того, щоб досягти успіху; як я можу з найбільшою користю для себе прожити цей день?”.

А на засіданні клубу “Назбручанка” Підволочиському РЦЗ обговорювали те “Як підвищити власну стресостійкість”. Як інформує Тернопільський обласний центр зайнятості , учасниці засідання дізналися про те, що таке “стрес”, його види, причини виникнення та наслідки; обговорили фактори, які впливають на розвиток стресу; зупинилися на виробленні механізмів подолання стресових явищ, які часто супроводжують нас у сучасних умовах.

Людина подумки може промоделювати різноманітні стресові ситуації і, оцінивши власні можливості, їх подолати. А для цього необхідно діяти. Тільки в активності людини лежить вихід зі стресу”, – зазначила фахівець центру зайнятості.

Саме тому корисними для жінок стали вправи щодо саморегуляції у стресових та конфліктних ситуаціях, психологічні поради та правила самодопомоги під час стресу, спрямовані на конструктивну оцінку дій, мобілізацію та відновлення сил, організацію здорового емоційного балансу.

У Гусятинському ж районному центрі зайнятості жінки зустрілися на засіданні клубу “Знайди себе”. Їх зацікавила тема: “Мир і злагода в сім`ї – щастя в житті”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета