28 січня 2022 року
15:57:21

Суспільство

На Тернопільщині активісти оприлюднили докази спроби лікаря-хабарника “все порішати” (аудіозапис)

06.03.2016 12:31

06.03.2016


Беззаперечні докази корупційних діянь завідуючого гінекологічного відділенням Підволочиської центральної районної лікарні потрапили в руки активістів громадської організації “Ідея нації” .

Також вони мають аудіозапис телефонних розмов лікаря-корупціонера з власною донькою, на якому вони обговорюють питання “рішань” з правоохоронними органами.

Активісти “Ідея нації” зазначають:

“Соколов Юрій Михайлович зав. гінекологічного відділення  Підволочиського ЦРЛ 20.06.14 р. Затриманий працівниками УМВС України в Тернопільські області за вимагання та отримання неправомірної вигоди в сумі 250 Євро, за проведення штучного переривання вагітності, тобто  проведення абороту, неповнолітній дівчині жительці одного із районнів  Тернопільської області.

Згідно інформації жителів Підволочиського району Соколов Ю.М. 20.06.2014 року був затриманий в ІТТ Підволочиського відділу міліції за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Однак на наступний день останній був відпущений по місцю свого проживання, оскільки його злочинні дії були перекваліфіковані працівниками прокуратури області із ч.3 ст.368 КК України на ч.1 ст.368 КК України,   оскільки за інформацією із достовірних джерел  стало відомо, що його старша донька Катерина являється близькою знайомою із працівниками різних правоохоронних органів, які на момент його затримання вирішував питання, щодо перекваліфікації злочинних дій Соколова.  (За достовірними даними питання щодо перекваліфікації вирішував високопосадовець прокуратури області та його підлеглий, який нещодавно затриманий працівниками НАБУ за вчинення аналогічних злочинів).

В подальшому Соколов Ю.М. визнав свою вину у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України та кримінальна справа була направлено до Підволочиського районного суду для розгляду. Суддею Підволочиського районного суду було засуджено Соколова Ю.М. за ч.1 ст. 368 КК України, однак останній за порадою своїх покровителів написав апеляційну скаргу, остільки йому обіцяли виправдальний вирок. Сума хабаря за так- званий виправдальний вирок становила 17000 доларів США.

І ось пройшовши тривалий термін часу, коли в України почали боротися із корупцією, затримувати судей, прокурорів , поліцейських, суддя Підволочиського районного суду Могачевська Віра Йосипівна, яка працює суддею протягом 20 – ти років, за своїм моральним переконанням виносить виправдальний вирок за недоведеності вини Соколова Ю.М. у отриманні ним хабаря.

Про дане рішення, яке ще не було прийняте, Соколов Ю.М. встиг похвалитися працівникам районної лікарні, і на останок додав «В нас в державі нічого не змінилося, і все можна купити…».

Представниками  Тернопільського осередку ГО «Ідея Нації» написано звернення на вищу раду юстиції стосовно виправдального вироку  для людини котра здійснила такий важкий злочин, а також у ряд інших державних органів котрі просто зобов’язані розібратись у даній ситуації.

Також представники ГО «Ідея Нації» вимагають у прокуратури області негайно подати апеляційну скаргу стосовно несправедливого рішення Підволочиського районного суду.

Скільки ще будуть працювати корупційні схеми, і коли ми вже доберемося до суддів. Які потрібні ще докази (Додаток  звукозаписи розмов вирішення питання).

Аудіозаписи:
1
{mp3}abort1{/mp3}

2
{mp3}abort2{/mp3}

3

{mp3}abort3{/mp3}

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета