08 травня 2021 року
09:52:50

Суспільство

Як з тернополян стягують військовий збір?

17.06.2015 12:32

17.06.2015

Стипендії понад 1710 грн. підлягають оподаткуванню військовим збором

Сума стипендії, що перевищує розмір, визначений в абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 Податкового кодексу України (у 2015 році – 1710 гривень), яка виплачується з бюджету учню, студенту, курсанту військових навчальних закладів, ординатору, аспіранту або ад’юнкту, підлягає оподаткуванню військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Військовий збір сплачують пенсіонери, які отримують пенсії більше 3654 грн.

Якщо сума пенсії (включаючи суму їх індексації, нараховану відповідно до закону) перевищує у 2015 році 3 654 гривень, то частина такого перевищення оподатковується військовим збором за ставкою 1,5 відсотка.

Військовим збором оподатковується матеріальна допомога понад 1710 грн.

Військовий збір не справляється з суми наданої роботодавцем працівникові нецільової благодійної допомоги, яка сукупно у 2015 році не перевищує 1710 грн. В частині перевищення вказаної суми матеріальна допомога є об’єктом оподаткування військовим збором на загальних підставах.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua