20 січня 2022 року
11:53:17

Суспільство

Американська “Мрія” за українськими правилами

26.07.2016 10:31

Українські села вимирають. Щорічно з карти зникає до двох десятків населених пунктів.

 

Це офіційна статистика. І допоки людське життя за межам мегаполісів ледь жевріє, аграрні терористи у вбранні від Gucci обманом вибивають із селян останні копійки. 

“Мрія” Агрохолдинг славиться не лише методами роботи в стилі 90-х, а й любов’ю до шикарного життя за рахунок наївних кредиторів та інвесторів. У час тотальної бідності та війни, ці “замріяні” багатії влаштовують “бенкет на кістках”. Здається, новий менеджмент на чолі із Саймоном Чернявським не готовий затягувати паски на своїх пузах, лише затягує петлю на шиї селян.

Я такой человек, котрому нужно все и сразу”,  – не соромлячись зізнається  під час одного з інтерв’ю генеральний директор “Мрія” Агрохолдинг Саймон Чернявський.

Тож допоки кредитори й інвестори чекають на погашення “Мрією” боргів у сумі майже 1,1 млдр доларів, новий менеджмент на чолі із Саймоном Чернявським весь вечір відривається на повну під запальні дикі танці Руслани Лижичко. Окрім того, що танці відомої співачки дуже “дикі”, вони ще й захмарно дорогі. Орієнтовна вартість такого “загулу” із переможницею “Євробачення”, подейкують,— 500 000 гривень. Проте керівництву, схоже, не в перше доводиться шикувати за чужі кошти.

У своїх інтерв’ю пан Чернявський часто згадує про свої гастрономічні вподобання та любов до дорогих ресторанів. Саме тому, мабуть, на День Конституції “Мрія” у смт Козова, оповідають, “Мрія” безкоштовно годувала людей “вишуканим” делікатесом – смаженою картоплею. 

Іронія полягає не в тому, що Саймон Чернявський їсть у шикарних ресторанах та запрошує дорогих зірок, і навіть не в тому, що частує українських селян такою “незвичною” для них стравою “високої” кухні під назвою смажена картопля по-селянськи, іронія в тому, що українців годують їх власним врожаєм, зібраним їхніми ж руками, на їхній же землі, яку американські спритні менеджери орендують за копійки. Такий собі рабовласницько-кріпацький підхід. І все це до Дня Конституції України…

Задумайтесь, чи може хоч одна компанія в Україні під час економічної кризи дозволити собі свою “ручну” команду тітушок? “Мрія” – може! Чернівецький Обласний осередок Всеукраїнської федерації боїв без правил отримує матеріальну допомогу від компанії, про що часто згадують й самі представники обох “товаришуючих сторін”. Цікаво, а з якою метою агрохолдинг заводить тісну дружбу із сильними та небезпечними молодиками, які заробляють на життя боями без правил? Можливо, саме ці обдаровані “спортсмени” були частиною команди-мрії під час рейдерського захоплення у ніч з 2 на 3 липня, АТП у Хоросткові, що належить ТОВ “Глобал-Фід”?

Ходять чутки, генеральний директор Саймона Чернявський мріє про власний ресторан. Схоже, його мрія вже зовсім скоро  стане реальністю Як мінімум, фінансова сторона питання уже давно вирішена. Головними “інвесторами” нового проекту Саймона виступлять збіднілі пайовики та наївні кредитори. І саме їм в кінці цього пишного бенкету під назвою “Мрія” Агрохолдинг” виставлять грандіозний рахунок. 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета