16 серпня 2022 року
13:27:03

Тернопіль і Тернопільщина Політика

“Жити в Тернополі і спокійно спостерігати за тим, що відбувається – я більше не можу!”, – Сергій Лупійчук

29.09.2020 13:22

Це велика вiдповiдальнiсть перед кожним тернополянином – працювати депутатом.

Для мене Тернопiль це мiй дiм. Я народився i вирiс тут, знаю кожну вуличку, кожен двiр, знаю проблеми його мешканцiв. У Тернополi менi вдалося побудувати успiшний бiзнес, i вже понад 10 рокiв компанiя «Агата-Буд», яку я очолюю, забезпечує тернополян i мешканцiв iнших мiст якiсними, надiйними дверима. Проте, допоки я розвивав власну справу, наше мiсто опинилося в руках некомпетентних, недосвiдчених, випадкових людей. Жити в Тернополi i спокiйно спостерiгати за тим, що вiдбувається – я бiльше не можу. Тому вирiшив йти в полiтику. Зiзнаюся, це рiшення далося менi нелегко. Бо прогнилу, застарiлу систему зламати важко. Коли я вирiшив братися за якусь справу – йду до кiнця. Адже звик брати вiдповiдальнiсть на себе.

Бути людиною слова мене навчив дiдусь

Дiдусь, як i мiй батько, працювали будiвельниками. Житловi i промисловi об’єкти зведенi їхнiми руками служитимуть ще десятки рокiв. Тому що вони працювали вiддано, чесно, на славу. Так само обiцяю працювати я у стiнах Тернопiльсьокої мiської ради.

Першочерговими кроками вважаю: запровадження справедливих тарифiв, припинення хаотичної забудови в мiстi, розвиток економiки шляхом створення i будiвництва iндустрiальних паркiв, спорудження у нових мiкрорайонах мiста дитячих садочкiв та шкiл тощо.

На вибори йду разом з командою ВО “Батькiвщина”. Сьогоднi в Тернополi ця полiтична сила зiбрала команду нових людей, якi не зiпсованi полiтикою, мають величезний життєвий досвiд i незаплямовану репутацiю.

Моє пiдприємство – справа мого життя

Свої першi грошi я заробив у 10 класi. Про власну компанiю тодi, годi було мрiяти. Те, що тодi здавалося недосяжним сьогоднi стало реальнiстю.

На початку 2000–х рокiв у компанiї, де я працював бухгалтером, менi доручили вивчити питання придбання вогнетривких дверей. Коли я заглибився, з’ясував що ця нiша не заповнена, ринок можна розвивати. Тому у 2007 роцi я започаткував компанiю «Агата–Буд», а у 2010 роцi з’явилося виробниче пiдприємство «Агата Стальконструкцiя», в цехах якого вже 10 рокiв виробляються якiснi українськi дверi.

З початку вiйни на Сходi, ми повнiстю вiдмовилися вiд будь-яких росiйських матерiалiв та принципово купуємо лише український метал.

Пишаюся тим, що я пiдприємець, що маю змогу працевлаштувати понад сотню працiвникiв, що нашою продукцiєю користується велика кiлькiсть людей.

Моєю пiдтримкою i опорою в життi завжди була моя сiм’я – дружина i троє донечок.

Хочеться, щоб дiти всiх тернополян залишалися в рiдному мiстi, росли, навчалися, будували свої сiм’ї, не шукаючи кращої долi в iнших мiстах. Саме для них, хочеться будувати гарне, достойне мiсто, в якому буде комфортно жити всiм.

Бiографiя

Народився 01 листопада 1978 року в мiстi Тернополi, в сiм’ї iнженерiв-будiвельникiв. Повну середню освiту отримав у Тернопiльськiй загальноосвiтнiй школi №15.

З 1995 по 2000 рiк навчався в тодi Тернопiльськiй академiї народного господарства на факультетi облiку та аудиту.

Уже на третьому курсi вишу, з 1997-го року почав працювати бухгалтером у БМУ «Машбуд» ТОВ «Тернопiльбуд».

В 2007-му роцi заснував Приватне пiдприємство «АГАТА-БУД», яке очолюю досi.

В 2010-му роцi отримав сертифiкат Державної комiсiї цiнних паперiв та фондового ринку та розпочав свою роботу в ПрАТ «КУА«Нацiональний резерв», де працюю i до нинi керуючим активами iнвестицiйного фонду.

З 2011-го року дiючий голова наглядової ради ТОВ «Агата Стальконструкцiя».

В 2012-му роцi здобув другу вищу освiту за спецiальнiстю «Промислове i цивiльне будiвництво» в Нацiональному унiверситетi «Львiвська полiтехнiка».

Одружений. З дружиною виховуємо трьох доньок.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета