22 травня 2022 року
13:26:18

Політика

Чи підніметься рука в нового очільника Тернопільщини на екс-регіонала?

03.04.2015 12:11

Дата: 03.04.2015

Відомий тернопільський астролог та нумеролог Іван Круп’як не помилився. Як і передбачав Тернопільщина отримала губернатора у квітні. Ним став Степан Барна — уродженець Нагірянки Чортківського району, отже — свій, народжений під знаком Терези, стихія — повітря. Ось тільки не аграрій він, але …народився і виріс у селі. Тож має розумітися на землі. Залишається Степану Степановичу, як предрікав астролог,  зробити щось таке добре та важливе, що вивищить Тернопілля серед інших областей і про нього заговорить вся держава.

Що ж, надіятимемося, бо надія, як кажуть у народі, вмирає останньою. А ще віритимемо, що ні Президент, ні новоспечений голова ОДА не кидають слів на вітер. Бо трохи дивакувато було слухати 2 квітня (під час офіційного представлення Степана Барни)  палкі та правильні слова Петра Порошенка про боротьбу з корупцією, і бачити поряд нього за столом Івана Крисака, якого мешканці Ангелівки звинувачують у “прихватизації” майна та котрий давно зажив слави корупціонера. Дивно було чути про жертву учасників АТО та Революції Гідності, і бачити в залі екс-регіонала (хоча колишніх регіоналів нема) Івана Бабійчука, котрий спільно з “дуже великим експертом у дуже вузьких колах” та власником кількох сайтів вирішував, кого зі ЗМІ впускати на представлення, а кого ні.

Та ще смішніше знати, що організацією приїзду на Тернопільщину Гаранта Конституції, котрий спільно з мільйонами українців стояв на Майдані проти регіоналівської влади, опікувалася колишня регіоналівка Світлана Безпоповцева. До речі, та сама Безпоповцева, яка за словами самого ж Бабійчука, змусила його “мацюпунького-нещасного” вступити в Партію регіонів. Згвалтувала, так би мовити, морального бідного Івана (І схоже, йому сподобалося, бо тепер працює з нею пліч-о-пліч. Ну, хіба не політичне збоченство?..)  А він пручався. Про людське око пручався. Але бажання залишитись на посаді було, певне, сильнішим. Тому здався. Змирився. Вступив і почав показувати усім “кузькіну-мать”. Особливо членам Громадської ради, що діяла при ОДА. Матюкався по-регіоналівськи, за що отримав серед колег в адміністрації прізьвисько “голова колгоспу”.

Так ось, цей “голова колгоспу” з регіоналівськими замашками нині “реально рулить” в ОДА. Яка його мета? Про це ми обов’язково розкажемо в наступних публікаціях. Бо балакати дійсно є про що. Має Іван Бабійчук і гріхи, і грішки за душею. Та чи підніметься в Степана Барни рука, щоб покарати свого давнього приятеля?  Приятеля, який неодноразово вже підставляв його, який підклав йому свиню в день робочого візиту на Тернопільщину Президента та на якого мають зуб чимало місцевих “порошенківців”?    


 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета