14 травня 2021 року
19:02:14

Політика

Чи підніметься рука в нового очільника Тернопільщини на екс-регіонала?

03.04.2015 12:11

Дата: 03.04.2015

Відомий тернопільський астролог та нумеролог Іван Круп’як не помилився. Як і передбачав Тернопільщина отримала губернатора у квітні. Ним став Степан Барна — уродженець Нагірянки Чортківського району, отже — свій, народжений під знаком Терези, стихія — повітря. Ось тільки не аграрій він, але …народився і виріс у селі. Тож має розумітися на землі. Залишається Степану Степановичу, як предрікав астролог,  зробити щось таке добре та важливе, що вивищить Тернопілля серед інших областей і про нього заговорить вся держава.

Що ж, надіятимемося, бо надія, як кажуть у народі, вмирає останньою. А ще віритимемо, що ні Президент, ні новоспечений голова ОДА не кидають слів на вітер. Бо трохи дивакувато було слухати 2 квітня (під час офіційного представлення Степана Барни)  палкі та правильні слова Петра Порошенка про боротьбу з корупцією, і бачити поряд нього за столом Івана Крисака, якого мешканці Ангелівки звинувачують у “прихватизації” майна та котрий давно зажив слави корупціонера. Дивно було чути про жертву учасників АТО та Революції Гідності, і бачити в залі екс-регіонала (хоча колишніх регіоналів нема) Івана Бабійчука, котрий спільно з “дуже великим експертом у дуже вузьких колах” та власником кількох сайтів вирішував, кого зі ЗМІ впускати на представлення, а кого ні.

Та ще смішніше знати, що організацією приїзду на Тернопільщину Гаранта Конституції, котрий спільно з мільйонами українців стояв на Майдані проти регіоналівської влади, опікувалася колишня регіоналівка Світлана Безпоповцева. До речі, та сама Безпоповцева, яка за словами самого ж Бабійчука, змусила його “мацюпунького-нещасного” вступити в Партію регіонів. Згвалтувала, так би мовити, морального бідного Івана (І схоже, йому сподобалося, бо тепер працює з нею пліч-о-пліч. Ну, хіба не політичне збоченство?..)  А він пручався. Про людське око пручався. Але бажання залишитись на посаді було, певне, сильнішим. Тому здався. Змирився. Вступив і почав показувати усім “кузькіну-мать”. Особливо членам Громадської ради, що діяла при ОДА. Матюкався по-регіоналівськи, за що отримав серед колег в адміністрації прізьвисько “голова колгоспу”.

Так ось, цей “голова колгоспу” з регіоналівськими замашками нині “реально рулить” в ОДА. Яка його мета? Про це ми обов’язково розкажемо в наступних публікаціях. Бо балакати дійсно є про що. Має Іван Бабійчук і гріхи, і грішки за душею. Та чи підніметься в Степана Барни рука, щоб покарати свого давнього приятеля?  Приятеля, який неодноразово вже підставляв його, який підклав йому свиню в день робочого візиту на Тернопільщину Президента та на якого мають зуб чимало місцевих “порошенківців”?    


 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода
Завантажуємо курси валют від minfin.com.ua