22 жовтня 2021 року
08:50:33

Політика

Чому губернатор Тернопільщини “прикриває” хабарників?”

02.06.2015 13:56

2.06.2015

Уже вкотре голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна публічно та голосно заявляє про те, що до нього в ОДА за призначення й потрібні рішення брали хабарі.

 

Почну з керівників районів. Якщо раніше, щоб стати головою районної державної адміністрації, досить було занести певним особам колекцію портретів президентів Америки, то сьогодні критерій зовсім інший, рівень відбору дуже складний…”, – зазначив він в інтерв’ю газеті “Свобода” за 20 травня.

“От ви запитайте будь-кого з попередників голів РДА, як вони приходили на погодження чи перепогодження до голови ОДА і що приносили в цей кабінет? Я ж зустрівся з усіма своїми кандидатами на посади голів РДА і попередив, що ніхто мені нічого не несе і я нікому нічого не винен…”, – наголосив в інтерв’ю “Новій Тернопільській газеті” за 13-19 травня.

“Пам’ятаєте, як у нас роками не приймалися рішення з розробки надр, – пригадав журналісту “Тернопільської липи” . – Це все штучно робилося. А для чого? Бо за той час, поки питання «висіло», підприємець, який працював на певному кар’єрі, мав час, щоб усім занести певну суму грошей: прокуратурі, міліції, органам місцевого самоврядування, обласній адміністрації. До того ж, депутати в облраді голосували наступним чином: одна частина голосує, а друга ні. Рідко було так, щоб голосували всі разом. Чому не голосували? Чекали коли і їм «занесуть». Поки підприємець не заніс одним і другим, рішення не приймалося. А ви бачите, що відбувається протягом останнього часу, – за господарські питання, які стосуються розвитку бізнесу, голосують всі!”

У TopNews до Степана Степановича в зв’язку з його заявами виникло кілька запитань. Перше – чому не називає конкретних прізвищ (бо всі несли — поняття доволі аморфне) , коли достеменно знає хто, кому й за що носив хабаря?

Друге — чому не звертається до правоохоронних органів з відповідними заявами, а лише розповідає про це в ЗМІ? Адже  людина, котра знає про вчинення злочину та ще й тих, хто його скоїв, і не звертається до правоохоронців, є щонайменше співучасником даного злочину. Коли так, то за логікою виходить, що пан Барна, котрий ледь не на кожному кроці заявляє про боротьбу з корупцією та хабарництвом,  прикриває тих же хабарників і корупціонерів.

Третє — на Тернопільщині таки є дуже багаті люди. І вони, судячи зі слів губернатора, мають стосунок до кар’єрів. А ще ті багатії — не жадні, бо “за той час, поки питання «висіло», підприємець, який працював на певному кар’єрі, мав час, щоб усім занести певну суму грошей: прокуратурі, міліції, органам місцевого самоврядування, обласній адміністрації”, як каже Степан Барна. “Задобрював” він і депутатів облради. Невже й до пана Степана забігав? Чому ж він, а також представники вищезгаданої губернаторм прокуратури, правоохоронних органів, ОДА й депутати — на волі? І, наостанок, коли нині всі депутати облради голосують, то, за логікою Степана Барни, виходить, що всім їм вже “занесли”..?

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031