28 травня 2022 року
19:04:53

Політика

Чому губернатор Тернопільщини “прикриває” хабарників?”

02.06.2015 13:56

2.06.2015

Уже вкотре голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна публічно та голосно заявляє про те, що до нього в ОДА за призначення й потрібні рішення брали хабарі.

 

Почну з керівників районів. Якщо раніше, щоб стати головою районної державної адміністрації, досить було занести певним особам колекцію портретів президентів Америки, то сьогодні критерій зовсім інший, рівень відбору дуже складний…”, – зазначив він в інтерв’ю газеті “Свобода” за 20 травня.

“От ви запитайте будь-кого з попередників голів РДА, як вони приходили на погодження чи перепогодження до голови ОДА і що приносили в цей кабінет? Я ж зустрівся з усіма своїми кандидатами на посади голів РДА і попередив, що ніхто мені нічого не несе і я нікому нічого не винен…”, – наголосив в інтерв’ю “Новій Тернопільській газеті” за 13-19 травня.

“Пам’ятаєте, як у нас роками не приймалися рішення з розробки надр, – пригадав журналісту “Тернопільської липи” . – Це все штучно робилося. А для чого? Бо за той час, поки питання «висіло», підприємець, який працював на певному кар’єрі, мав час, щоб усім занести певну суму грошей: прокуратурі, міліції, органам місцевого самоврядування, обласній адміністрації. До того ж, депутати в облраді голосували наступним чином: одна частина голосує, а друга ні. Рідко було так, щоб голосували всі разом. Чому не голосували? Чекали коли і їм «занесуть». Поки підприємець не заніс одним і другим, рішення не приймалося. А ви бачите, що відбувається протягом останнього часу, – за господарські питання, які стосуються розвитку бізнесу, голосують всі!”

У TopNews до Степана Степановича в зв’язку з його заявами виникло кілька запитань. Перше – чому не називає конкретних прізвищ (бо всі несли — поняття доволі аморфне) , коли достеменно знає хто, кому й за що носив хабаря?

Друге — чому не звертається до правоохоронних органів з відповідними заявами, а лише розповідає про це в ЗМІ? Адже  людина, котра знає про вчинення злочину та ще й тих, хто його скоїв, і не звертається до правоохоронців, є щонайменше співучасником даного злочину. Коли так, то за логікою виходить, що пан Барна, котрий ледь не на кожному кроці заявляє про боротьбу з корупцією та хабарництвом,  прикриває тих же хабарників і корупціонерів.

Третє — на Тернопільщині таки є дуже багаті люди. І вони, судячи зі слів губернатора, мають стосунок до кар’єрів. А ще ті багатії — не жадні, бо “за той час, поки питання «висіло», підприємець, який працював на певному кар’єрі, мав час, щоб усім занести певну суму грошей: прокуратурі, міліції, органам місцевого самоврядування, обласній адміністрації”, як каже Степан Барна. “Задобрював” він і депутатів облради. Невже й до пана Степана забігав? Чому ж він, а також представники вищезгаданої губернаторм прокуратури, правоохоронних органів, ОДА й депутати — на волі? І, наостанок, коли нині всі депутати облради голосують, то, за логікою Степана Барни, виходить, що всім їм вже “занесли”..?

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета