28 травня 2022 року
19:46:26

Політика

Що придумав Надал, аби позбутись опозиції?

30.10.2015 10:08

30.10.2015

Це чому  мер Тернополя Сергій Надал таким добрим минулої каденції був? Та тому, що в нього була більшість у міській раді. А отже – руки розв’язаними та можливість творити, що задумав.

 

Чи буде старий-новий Надал добрим і цієї каденції залежить від його вміння домовлятись, вмовляти й спокушати представників інших шести партій, що за волі виборців увійшли до міської ради.

А щоб вони легше спокушались, ось-ось, сповіщають наближені до Сергія Віталійовича джерела, стартане спеціальна інформаційно-нав’язлива кампанія. Основний її месидж: Надал – обраний понад 60% тернополян, отже він – ставленик громади. Тож ті, політичні сили, котрі будуть в опозиції до нього, будуть в опозиції і до всієї громади Тернополя. Ось як завернули піартехнологи!

Що ж до коаліції у міськраді, то природньо, що “Громадянська позиція”, “Народний контроль” та “Самопоміч” не “товаришуватимуть” з Сергієм Віталієвич, тому, найшвидше, не увійдуть до неї. Хоча, як кажуть, чим чорт не жартує. Особливо в політиці.

Наймовірніше коаліцію сформують ВО “Свобода”, “БПП – “Солідарність”, “Радикальна партія Ляшка” та, можливо, “Батьківщина”.

З “порошенківцями” Надал, як повідомляють близькі до нього джерела, домовився ще на березі. Розмінною монетою стала посада секретаря міської ради. Отримати її має заступник голови Тернопілсьької ОДА, перший номер у списку “БПП-“Солідарність” у міську раду, кум Барни – Віктор Шумада. Так, саме той Шумада, котрого у 2011-му Надал зі скандалом, приправленим криміналом та судовою тяганиною, звільнив із посади директора КП “Адмінтехінспекції”. Невже “порошенківець” забуде про гордість, злакомившись на крісло?

Та коли “порошенківці” вже майже проковтнули Надалівський пряник, “свободівців” можуть однопартійцю і зуби показати та характер. Причина – його негожа поведінка під час виборчої кампанії. Замість агітувати за “Свободу” Сергій Віталійович спокушав тернополян наспіх склепаною “Солідарністю правих сил”. Ще довго легенди ходитимуть про зустріч, яку в одній з шкіл Надал влаштував для кандидата від “СПП” Вікторії Остапчук, забувши запросити на неї “свободівця” Івана Зіня, котрий балотувався по тому ж округу. І таких “соупаденій” чимало. Чи не сприйме їх “Свобода” як плювок на партію?

До останнього, схоже, Сергій Віталійович сподівався, що лилівська “СПС” здолає 5% бар’єр і він матиме власну ручну партійну силу. Не судилось…

Тепер доводиться діяти ситуативно й,замість спочивати на лаврах переможця, ліпити більшість, щоб не лялькою у депутатів бути, а лялькарем…


 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета