17 серпня 2022 року
04:07:05

Політика

Несподіваний погляд на реформи

27.08.2015 13:48

27.08.2015

“Дожилися! Урядові брехуни і їх “всезнаючі” експерти вже почали прикривати свою псевдореформу Біблією і Ісусом Христом!

 

Цинізм не просто вражає, але обурює. Чергове брехло намагається виправдати свою зарплатню цілим підбором абзаців з різних розділів розумних книжок…”, – обурився на своїй сторінці в соцмережах депутат Тернопільської обласної ради від фракції ВО “Свобода” Леонід Бицюра . Йдеться про статтю виконавчого директора Асоціації міст України Мирослава Пітцика “Правда та міфи про децентралізацію” .

Розпочинається вона словами Ісуса Христа: “Не шукай що їсти, що пити, що одягнути, а шукай Правди Його, і тоді усе оте знайдеш”. Іншими словами:  проведення децентралізації в Україні – це ПРАВДА самого ХРИСТА! Дивно, що в Бібілії горе-реформатори ще не вичитали слів на кшталт: ідіть та об’єднуйте громади, і ставайте перфектами в них, і слухайте слово президентське!

Направду, викликають жаль особи, які звикли за обглодану кістку мотиляти своїм шакалячим хвостом, оббріхуючи і вигадуючи повну дурню у виправдання своїх хазяїв. Гидко! А ще гидкіше, що згодом, коли буде доведено їх нахабну, безсовісну брехню, таких експертів ніхто не візьме за шкирку! Їм вчергове простять, – пише Леонідю Бицюра. Говорити про те, що все вимірюється грошима? Так тоді сенсу немає і у існуванні Української держави,- вона ж збиткова!!! Говорити про те, що всі біди від розлогої мережі органів громад? Так ви самі, від кравчука, кучми, юща і яника вбивали їх можливості! А зараз задумали одним махом їх зрубати під корінь? Дайте їм спокій! Дайте їм вибір! Дайте їм можливості!

А саме головне – не брешіть їм! Не брешіть, що вся біда України від сільських рад!

Зупиніть дерибан, відмовтеся від спекуляції землею, припиніть розпил бюджету, дайте нормальне законодавство, податки і мито для економіки, не зливайте гривню, не вигадуйте, як порвати до кінця державну власність – і все налагодиться.

І наостанок, порада для асоціації міст. Займіться ділом, запропонуйте якісні зміни до законодавства, не підставляючи врядування, припиніть зализувати торгашам у владі, відволікаючи увагу громадян від урядових злочинів, повиганяйте непотріб, і може тоді станете комусь знову цікавими…”

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета