17 серпня 2022 року
12:49:26

Політика

Голову Тернопільської ОДА впіймали на брехні

06.07.2017 11:05

По-особливому відзначили цього річ День Конституції голови ОДА Степан Барна, облради Віктор Овчарук та їхні поплічники.

Розсікали хвилі Дністра на моторному човні. Світлинами спільного відпочинку в соцмережі першим похвалився Віктор Овчарук. Похвалився, як простий смертний, бо, певне, було кайфово. Бідака, схоже, навіть припустити не міг, що їхній променад наробить стільки галасу й поставить в доволі незручне становище губернатора Барну.

По-перше, гострий зір громадських активістів одразу нарахував у човні поряд з порошенківцем щонайменше три екс-регіоналівські пики: нинішніх порошенківців Івана Бабійчука та Віктора Овчарука, а також теперішнього ляшкіста Богдана Яциковського. За всіма моральними принципами й дотримуючись гасел та власних обіцянок під час Революції Гідності, Степан Степанович щонайменше мав би їх втопити у хвилях Дністра, як опричників Януковича, котрий пролив невинну кров (ну, бодай фігурально втопити). Натомість зграя насолоджується життям, ніжачись під сонячним промінням.

Звернули громадські активісти увагу й на те, що помазаник Гаранта Конституції Барна у День Конституції схоже плює з високої дзвіниці на ту ж таки Конституцію та Закон. Інакше б він так браво не розсікав  водами природного заповідника на моторному човні. Рух такою зоною, як зазначає тернополянин, директор КП «Святошинське лісопаркове господарство» Олег Миколенко, дозволений тільки на веслах і то не всюди, адже Дністер у межах Тернопільщини належить до  Національного природного парку «Дністровський канйон». 

Однак для «чоколядових» господарів життя закони – калякання-малякання на папері. Хочеться їм погасати на моторному човні – гасають. Коли ж  гуляння почало неприємно інформаційно пахнути, Степан Барна  вирішив виправдатись, мовляв, не грішили ми, браття, а грішників лапали. 

«Наша мандрівка, з колєгами Viktor Ovcharyk, Богдан Яциковський, Сергій Швець, кілька днів тому річкою Серет, закінчилась дорученням Рибний патруль ( Володя Максимів) в Тернопільській області та Державна екологічна інспекція України (Едуард Ференц). Рейд! Результат: десятки кілограм незаконно виловленої риби і сотні метрів браконьєрської сітки. Дякую за роботу!»«вродив» 4 липня в соцмережах  та ще й кілька знимок прикріпив для більшої достовірності й важності. «Степан Барна це що за клоунада? – відреагував одразу ж на допис порошенківця  директор ГО “Протидія корупції та моніторинг екології “Скеля” Андрій Об`єщик. – Якщо це був рейд то де інформація по порушникам, хто складав протоколи, що з рибою, човном і сітками, яка сума збитків???? Де інформація на офіційних сайтах Екоінспекції та рибного патруля про проведений рейд?… А саме головне в цьому цирку, що Ваш фото звіт –  фальшивка. Тому що виложені Вами фото вже давно були опубліковані на офіційному сайті Держрибагенства України! Ссилку на сайт додаю»


От тобі й маєш, Стефку, свято! Досить, що свого приятеля Володю Максиміва  непрофесіоналом виставив, духовного політичного наставника Бабійчука, що сидів прямісінько позаду в човні, в дописі й словом серед колегне згадав (соромно за його минуле?), то ще й злихословив зопалу й упіймався на тому. Цікаво, що буде далі?   

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета