28 травня 2022 року
01:13:09

Політика

Губернатор Тернопільщини вже 30 червня постане перед судом

27.06.2016 08:52

Сидіння на двох стільцях у фізичному плані черевате клопотами зі здоров’ям, а юридичному – із законом.

Приклад – голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна. Порошенківець і досі не вибрав між депутатством і губернаторством. Бідака мучиться, але з жодним із стільців попрощатись не наважується. Благо, знайшлись добрі люди, допогли, подавши на “політичного шпагіста” до суду. Вже й призначено дату й годину слухання – 30 червня об 11.00. 

За словами позивача – екс-голови Шумської РДА, свободівця Василя Габора, саме це засідання Тернопільського окружного адміністативного суду має показати “наскільки  прогнила судова гілка влади і наскільки міцно вона зрослась з вертикаллю панамських патріотів”.

Для чого приймати закони під євроінтеграцію, якщо самі представники влади не збираються їх виконувати і шукають обхідних шляхів, – заваужує Василь Габор. –  Такі, як Барна і йому подібні, думають, що для них закон не писаний, вони живуть за принципом диктатора Франко “друзям все – іншим закон”. Чому сьогодні людину, котра не може платити за комунальні послуги за завищеними тарифами влада може і буде притягати до відповідальності, а для голови ОДА, який відверто плює на закон і в очі громадянам, –  закон не писаний?”

“Брехати та піаритись – у Барни в крові, – констатує співпозивач пана Василя, депутат облради від ВО “Свобода” Олександр Башта. – Прикладів – тьма, починаючи від помпезно відкритого, проте досі не готового на 100% до роботи перинатального центра, й завершуючи приписуванням собі чужих ініціатив та заслуг. Зараз Барна відкрито порушує закон і, схоже, цілком переконаний, що за це йому нічого не буде. Правильно, живемо ж “по-новому”. На знак протесту проти того, що голова ОДА Барна порушує чинне законодавство, перебуваючи одночасно на двох посадах – виборній та державного службовця, що породжує конфлікт інтересів, я написав заяву про вихід з постійної комісії обласної ради та подав позов до суду”.

Що ж, сподіватимемось, що 30 червня суд розставить усі крапки над “і”. Хоча багато хто сумнівається в тому, що в нього рука підніметься аж на самого губернатора…

 

Фото: ТОДА

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета