28 травня 2022 року
01:38:53

Політика

Голова Тернопільської ОДА йде у відставку?

29.10.2015 17:02

29.10.2015

З достовірних джерел TopNews стало відомо, що голова Тернопільської ОДА Степан Барна планує вояж у столицю до шефа з поклоном.

 

“Порошенківець” має намір просити Президента Порошенка забрати в нього важкий хрест “губернаторства” та  дозволити бути простим-смертним головою Тернопільської обласної ради. Губа, як кажуть, не дура, адже, згідно з новим законодавством голова облради матиме з часом значно більше повноважень та можливестей, ніж “губернатор”.

Замість себе, як сповіщають джерела з оточення Барни, Степан Степанович свататиме на крісло очільника Тернопільщини однопартійця Ігоря Вонса, котрий  добряче стратився проте ні мером, ні депутатом не став.

Бажання Барни накивати п’ятами з посади “губернатора” зумовлене ще й страхом перед можливим призначенням головою облради Володимира Іванишина. Так-так, того самого, що в далекі 90-ті очолював Борщівську РДА, згодом подався до столиці, де займав посади керівника державної лізингової кампанії та Аграрного фонду. Він добре знайомий з багатьома колишніми регіоналами та вхожий у високі політичні кола, має доволі потужне лобі. Постреволюційні часи перечекав на посаді ректора Кам’янець-Подільського аграрного університету. Намір очолити Тернопільщину виношує давно та й бізнесове зацікавлення має, адже під контролем його родини перебуває майже 10 тис. орної землі на півдні області.

Ще недавно Іванишину  пророчили посаду голови ОДА, проте щось пішло не так. Тепер, запевняють наближені до політика персони, все мусить зіграти. Тим паче, натякають, з Василем Деревляним від “Батьківщини” Іванишин товаришує, з “ударівцем” Ігорем Побером – домовився.

Бачити Іванишина в кріслі голови облради Барна не хоче. Чому? Та тому, що боїться стати хлопчиськом на побігеньках у впливовішого, досвідченішого та з сильнішими політичними покровителями однопартійця. Боїться, що Іванишин стане таким собі “смотрящим” Порошенка над областю і ним, Барною. Схожа ситуація уже була в Запоріжжі, коли голова облради крутив “губерантором”  як циган сонцем. Тоді доведеться Степану Степановичу. забувши про власні амбіції, годинами просиджувати у приймальні голови облради Іванишина.

Якщо Президент не погодиться віддати крсіло голови Тернопільської облради Барні, той почне “грати кіно”, як кажуть. На цю посаду висуне, наприклад, Віктора Овчарука. Достатньої кількості голосів для затвердження він логічно не отримає, але час усе це займе. А час – це змога придумати щось нове чи знайти важелі переконання для Порошенка.

Що ж. поживемо-побачимо…

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета