17 серпня 2022 року
04:36:52

Політика

Тернопільська ОДА розсилає “передплатні темники”?

11.06.2015 12:49

11.06.2015

Редакція газети “Вільне життя плюс” опублікувала 10 червня листа від одного з тернопільких читачів (автор просив не вказувати свого прізвища і підписався І. М.), який доводив: нова влада й досі користується старими методами.

 

Автор листа розповів про те, що Тернопілсьська ОДА розсилає по установах і закладах краю спеціальні листи, в яких “просить провести відповідну роботу щодо забезпечення належної організації передплати” однієї з газет.

“Мені важко зрозуміти, як нині чи то голові Тернопільської обласної державної адміністрації Степанові Барні, а чи його підлеглим вдалося вичавити із себе той лист про добровільно-примусову передплату газети в установах і закладах області, – зазначає читач. – Не одного “губернатора” мені довелося пережити. Але такі “передплатні темники” були тільки за часів “губернаторства” Валентина Хоптяна“.

Відродження “хоптянівської” політики обурює І. М. та змушує бити тривогу, бо коли такий початок – яким буде продовження. До того ж, преконаний читач, що й журналістів газети, про яку йдеться в “передплатних темниках”, влада також “ставить у рамки цензури”.

Під листом редакція “ВЖ плюс” висловила свою позицію:

“Ми вже колись писали, як згаданими в листі радянськими “пережитками” неодноразово користувалася “регіоналівська” влада. Хоча почути про те, що “традицію” нині в області знову відродили, і справді неприємно. Але останнє слово в цьому випадку – за читачами. Ви маєте право передплачувати ті видання, які вам цікаві й корисні. І нехай влада пише сотні таких-от листів чи розпоряджень, та вони не є обов’язкові до виконання.

Наостанок хочеться звернутися до всіх “ініціаторів” таких вказівок – нам прикро усвідолювати, що в Тернополі є кому носити вишиванки, є кому встановлювати патріотичні рекорди під стінами “білого дому”, є кому виголошувати полум’яні промови біля мікрофонів і світитися перед телекамерами, але немає кому змінювати систему зсередини. Дбайте не про яскраву епатажну форму, а про глибокий зміст”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета