01 липня 2022 року
22:22:21

Політика

Тернопільські політики про вбивство Нємцова та самогубство Чечетова…

28.02.2015 17:30

Дата: 28.02.2015

Хто стоїть за вбивством російського опозиціонера та чи було самогубство екс-регіонала самогубством? Думками діляться тернопільські політики.

Степан Барна,
депутата Верховної Ради України, партія “Блок Петра Порошенка”:

 

“Я особисто знав Бориса Нємцово. Кілька разів пересікались з ним, ділилися думками. Він був одним з найавторитетніших та найнебезпечніших для путінської системи опозиціонерів.
Чому? Бо говорив правду та чітко називав усе й усіх своїми іменами.

Вбивство Нємцова — це спроба з боку режиму Путіна залякати інакомислячих, щоб не допустити ескалації конфлікту, що давно визрів у країні та міг уже 1 березня перерости в український Майдан.

Вбивство Нємцова – також свідчення того, що система Путіна дала тріщину і, відчуваючи свій неминучий кінець, зважилася на використання крайніх методів “впливу”. Думаю, далі слід очікувати бунту людей та краху Росії.

В одном з інтерв’ю Нємцов сказав, що “Путин ебнутый”. Вбивство Нємцова довело: Путін цілком неадекватний!

Щодо Чечечтова, то думаю, що це не самогубство, а швидше доведення до самогубства. Як і Семенюк -Самсоненко він занадто багато знав і занадто багато міг розповісти про приватизацію важливих державних підприємств. Тепер не скаже нічого”.

Василь Лабайчук,

лідер “Правого сектору” Тернопільщини:

“Легко обійшлися. Жодного не шкода. Вбивство ліберала Немцова ніяк не вплине на імперську свідомість жителей Росії.
Чечетов багато знав і не залежно чи сам, чи йому помогли, але легший для нього шлях.
А ще Немцов був проти Путіна але одночасно відстоював Імперські цінності

Святослав Півторак,
голова Тернопільської обласної організації Радикальної партії Олега Ляшка:“По Нємцову. Те, що Нємцова руками своїх головорізів убив Путін – сумнівів немає. Кремлівський карлик боїться Революції в Росії. І у своїй жазі до влади і грошей готовий вбивати без жалю тих, хто стоїть на його шляху: українців, адекватних росіян та усіх інших… Але на усіх йому не вистачить куль, не вистачить “градів”, не вистачить танків. Лишилося йому недовго… Росія без Путіна – це реальність найближчого майбуття.
По Чечетову. Чечетов завжди виконував роль “дирегента” у фракції партії регіонів. Але сам по собі був натурою боягузливою  – ось і не витримав тиску з обох сторін. З одного боку- Генеральної прокуратури, з іншого – боявся своїх, які почали залякувати його розправою, якщо він їх “здасть”. Ось такий фініш. Цілком очікуваний для нього”.

Олег Вітвіцький,
депутат Тернопільської міської ради:“На мою думку, ці дві події треба розділяти. Втрата Нємцова – це болісний удар для усіх, хто вірить у перемогу Добра над злом у найближчому майбутньому.
“Самогубець” же – це те минуле, яке повинно відійти у той спосіб, на який заслужило. Єдине, що об’єднує ці події – спільний замовник з кремлівським ім’ям…”

Передсмертна записка Чечетова. Фото ТСН.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета