02 липня 2022 року
12:17:47

Політика

Обласна влада Тернопільщини бездіяльна, через ігнорування з боку міської?

14.05.2015 07:13

14.05.2015

І хоче щось Іван Крисак для громади добре зробити, і не може. А вина (як не дивно) – не його.

Засідання робочої групи, яка вивчає звернення громадського активу Тернополя щодо проблемних питань у сфері будівництва та земельних ресурсів міста, 13 травня провів перший заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Іван Крисак, повідомляють у прес-службі ТОДА.

На рекомендації щодо надання необхідної інформації у міській раді відповіді так і не надали. Відтак, учасники робочої групи вирішили підготувати звіт даного етапу своєї діяльності та направити Президенту України, а також у правоохоронні органи.

Нагадаємо, представники громадських організацій та громадських активістів Тернополя звернулись до Президента України Петра Порошенка щодо низки проблемних питань у сфері будівництва та земельних ресурсів. Зокрема, у зверненні йдеться про запроваджену корупційну схему уникнення передбаченої Земельним кодексом України обов’язковості продажу земельних ділянок комунальної власності або прав на них виключно на земельних торгах, зменшення у місті Тернополі площі зелених зон і парків, а також масової забудови центральної частини міста з порушенням нормативних показників максимально допустимої щільності забудови як окремих ділянок, так і містобудівних утворень.

Із метою дослідження даного питання в ОДА створили робочу групу, до складу якої увійшли представники структурних підрозділів ОДА, територіальних органів, Міністерства внутрішніх справ України та Держземагентства, контролюючих органів, Тернопільської міської ради,  громадських організацій та творчих спілок, представників громадськості.

Під час першого засідання представники Тернопільської міської ради висловлювали готовність надати усі документи щодо порушених проблемних питань. Відтак, робоча група направила міській раді рекомендації щодо необхідної інформації для оприлюднення. У відповідь отримала лист із просьбою пояснити, на яких підставах повинні надавати дану інформацію. Повторний лист від робочої групи із чіткими посиланнями на законодавчі норми у міській раді також проігнорували.

 

«Представники робочої групи підготують звіт своєї діяльності, який буде направлений Президенту України. Також звернемось в правоохоронні органи із наявними фактами, які стосуються сфери будівництва та земельних ресурсів міста,  – зазначив Іван Крисак. –  Робоча група продовжує вивчати дане питання, аналізуючи нові факти. Ми повинні домогтися прозорої відкритої роботи представників усіх гілок влади».

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета