29 січня 2022 року
00:38:29

Політика

Губернатор Тернопільщини пропіаритися встиг, а зробити забув (документ)

27.04.2016 09:13

Благородне обличчя слуги народу – голови Тернопільської облдержадміністрації тепер і тут, і там показують. Пану Барні, вочевидь, мало всебічного піару його особи у місцевих ЗМІ, тож він вирішив стати ближчим до народу.

І тепер споглядає на містян своїми ясними очима зо стін будинків. Упевнено переконує: “Перинатальний центр “Матері і дитини” – зроблено!”.

Та в пана Степана з голови, певно, вилетіло, що він анонсував початок повноцінної роботи Перинатального центру через 2 тижні від дати помпезного відкриття, чи то чиновник лік часу втратив. Адже понад місяць вже стоїть причепурений пологовий, та пацієнток приймати досі не в змозі, позаяк це робити небезпечно.

Як повідомив головний лікар пологового будинку Віктор Куценко ще в березні, до урочистого відкриття, у зверненні до чиновників області, над Перинатальним центром ще чаклувати і чаклувати треба, а не псевдоздобутками хвалитися.

“При підготовці приміщень пологового корпусу після реконструкції виявлені недоліки, які можуть суттєво повпливати на якість медичної допомоги вагітним, роділлям і їх новонародженим дітям, санітарну, технологічну, протипожежну безпеку”, – йшлося зверненні.

Під “недоліками” маються на увазі і відсутність електропостачання в одному з корпусів, і суттєві проблеми з вентиляцією, і захаращене підпідвальне приміщення, де немає жодних умов для роботи медперсоналу. Словом, таких недопрацювань аж на 14 пунктів назбиралося.

Станом на сьогодні ліквідовано мізер, та й то, силами працівників:

“На сьогодні силами колективу перинатального центру із залученням будівельників проводиться прокладення силових кабелів більшої потужності, щоб можна було підключити вентиляційне обладнання, налагодити електроживлення, – розповів Віктор Куценко під час засідання постійної комісії облради з питань охорони здоров’я, сім’ї, материнства та дитинства. – Як тільки ці роботи завершимо, а плануємо завершити їх цього тижня, тоді нам передадуть майновий комплекс, і ми будемо готові до якнайшвидшого введення в дію відремонтованих приміщень”.

Працюють зараз над створенням системи медичних газів та прокладають енергокабелі. Без енергозабезпечення запустити перинатальний центр – це підставити під удар життя малюків і мам, зауважив лікар.

До слова, медзаклад і без того відкривали без вентиляції та енергозбереження. Три поверхи, що представили журналістам, “при параді”, а дах з підвалом під зав’язку закидані непотребом. Та Степан Барна тоді бився в груди, мовляв, усе ближчим часом ліквідуємо.

Пани-Міністри на відкриття приїхали, стрічку обітнули. Степан Степанович з ними поручкався, палатами похвалився, попозував для фото, обіцянок наобіцяв – і забув… А плакатик висить.


Фото –
Михайло Іваненко 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета