26 жовтня 2021 року
12:48:02

Політика

Тернопільщину завалили новітніми “іконостасами”

27.04.2016 15:21

Політичними “іконостасами” давно охрестили передсвяткові вітання провінційних політиків, політиканів і політиканчиків на Тернопільщині. 

Можна  сміливо до традиційного в Лозову неділю “Верба б’є, не я б’ю – через тиждень Великдень”, додавати – “З першої шпальти вас вітаю, через три (чи два – в залежності в середу чи п’ятницю газета виходить) дні – Великдень!”. 

Зазвичай мало хто з тих “первих ліц”, іже посадовців та неогаздів ті власні вітання пише та знимки з яйцями і пасками до них припасовує. Але милуються всі. Навіть дехто в кабінеті ставить на видному місці, ніби так, випадково хтось лишив…

А люди, люди як “радуються”. Увіть собі, тепер вони “каждому” чиновнику, що до печінок своїми псевдореформами допік, можуть в натурі праву точку показати. Навіть більше: акуратно отой клаптик паперу, добре зім’явши – аби писок куда тра впирався – використати у вбиральні за призначенням. І нехай та влада буквально чмокне її в м’яке місце. Таке собі народне зняття стресу.

Та й газетярам від отих писків на перших шпальтах вигода. Хоть нудить їх від них, і серце болить, що мусять площу під отаке віддавати, але ж хоч якась та копійка. А отже – житиме газета, бо з нинішніми цінами на друк і папір можна й руки на грудях скласти. 

А ше по перших передсвяткових шпальтах можна гадати, як на кавовій гущі, хто на найближчі вибори балотуватись збирається. 

Повірте, нікотрий політик чи багач ні копійчини не викне на те, щоб просто так блимати в газеті, та ше й на першій сторінці. Занадто дороге задоволення. 

Так шо, шановні дяді й тьоті, котрі нині при посадах, при грошах, при статках: нехай хоч у такий спосіб, але комусь допоможете. Дасьте вітання – газеті вижити, та й себе не обділити. адже піар він і в Африці піар, як кажуть. Але звісно що краще, аби ви витрачене на саморекламу та самомилування в газетних кіосках, на блакитних екранах та біг-мордах витратили на потреби сиріт, дітей-інвалідів, допомогу сім’ям воїнів, котрі, до речі в за вас та ваші родини, загинули в АТО. Про це ніхто чи майже ніхто не знатиме, але на небесах запишеться.

 Вікторія Отаманчук.

Фото Володимира Мороза. 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031