28 травня 2022 року
00:42:33

Політика

Тернопільська міська рада виконає те, що від неї чекають уже 5 років?

14.07.2016 12:14

“Майно комунальної власності” – таку колонку анонсують створити на сайті Тернопільської міської ради. У ній міститимуться посилання на різносторонню інформації щодо об’єктів комунальної власності.

 

Про це у відповіді на електрону петицію щодо «Розміщення на сайті міської ради Реєстру комунального майна» сповістив заступник міського голови з питань  діяльності виконавчих органів ради Володимир Дідич.

  • «На сайті Тернопільської міської ради планується створити додаткову колонку з назвою «Майно комунальної власності» з посиланнями на різносторонню інформацію по об’єктах комунальної власності»,інформує Володимир Дідич.

Нагадаємо, петицію з вимогою розмітсити на сайт ТМР Реєстру комунального майна зявилася 22 червня. Ініціатор звернення, громадська організація «Експертно – аналітична група» Акцент», апелюючи до того, що громада міста ні сном ні духом не відає, яке комунальне майно перебуває в оренді, скільки отримує держбюджет з того, хто є орендатором тощо.

  • «Сьогодні виповнюється 5 років з часу ухвалення Статуту територіальної громади Тернополя основного правового акту Тернопільської міської ради. Пункт 6.2.4 Статуту передбачає формування та ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, запровадження системи моніторингу щодо таких об’єктів. Реєстр ведеться в електронній та паперовій формах. Електронна форма Реєстру розміщується на веб-сторінці міської ради. , – йдеться у петиції. – Необхідно нарешті виконати вимоги Статуту і розмістити на сайті Тернопільської міської ради Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді.

Петиція за кілька тижнів набрала 308 голосів з 300 необхідних. Відтак відповідь мерії не забарилася – учора, 13 липня, текст було розміщено на сайті єдиної системи електронних петицій.

Повний текст відповіді:

Повідомляємо Вас, що петиція з пропозицією розміщення на сайті Тернопільської міської ради Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді, розглянута та за результатами її опрацювання інформуємо наступне.

 «21.05.2014 р. виконавчим комітетом Тернопільської міської ради прийнято рішення №509 «Про ведення Реєстру нежитлових приміщень комунальної власності, які можуть бути передані в оренду чи знаходяться в оренді».

22.12.2015 р. надане протокольне доручення сесії Тернопільської міської ради №7/3/185 щодо створення публічного реєстру комунального майна міста Тернополя.

12.01.2016 р. на адресу міської ради надійшла пропозиція Громадської спілки «Рада бізнесу Тернопілля» розробити та оплатити публічний реєстр комунального майна міста Тернополя із залученням кращих ІТ фахівців держави та наступною безоплатною передачею готового Реєстру місту для наповнення та адміністрування.

Проте, станом на сьогоднішній день, жодних практичних пропозицій чи зразків програмного забезпечення вказана організація не надала.

Усвідомлюючи надзвичайну актуальність та необхідність вирішення піднятого у петиції питання, міським головою 30.06.2016 р. надано доручення вивчити питання створення сайту з переліком об’єктів комунальної власності.

З цією метою проведено роботу по вивченню та ознайомленню з відповідними інформативними сайтами різних міст України, приватних структур, а також розроблено модель-схему розміщення інформації та її наповненість.

Після узгодження усіх технічних та фінансових питань щодо реалізації даного проекту, на сайті Тернопільської міської ради планується створити додаткову колонку з назвою «Майно комунальної власності» з посиланнями на різносторонню інформацію по об’єктах комунальної власності.

Одночасно інформуємо, що на даному етапі, оголошення про намір передати в оренду вільні нежитлові приміщення з вказанням адреси, площі, вартості, місячної орендної плати чи відчужити майно комунальної власності розміщуються на офіційному сайті Тернопільської міської ради в рубриці оголошення,аукціони та публікуються в газеті «Тернопіль Вечірній», – 

Заступник міського голови з питань

діяльності виконавчих органів ради В.Є Дідич

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета