07 липня 2022 року
02:19:56

Політика

Тернопільський астролог передбачив, хто очолить ОДА

19.03.2015 15:48

Дата:19.03.2015

Понад сто днів Тернопільщина без очільника. І Полтавщина вже з головою, і  Хмельниччина… А в нас, ніби пороблено. А може, то політичні вітри, так у вуха Президенту дують, що він визначитись не може?  Кандидатур — цілий ліс. І за кожну хтось просить, кожну хтось рекомендує…

TopNews також уже втомився від невідомості. Тому й подався за порадою до знаного тернопільського астролога та нумеролога Івана Круп’яка. Хто, як не він має знати ім’я майбутнього очільника краю та дату його призначення. Зірки та цифри, як кажуть, не брешуть.


– І за що Тернопільщині така кара, Іване Степановичу? – питаємо ще з порога.

– У таких розмірах, які зараз є, наша область була утворена 3 грудня 1939-го. Саме число “трійка” завжди дає нестабільність, – пояснює астролог. – Ну, і відколи маємо незалежну Україну, Тернопільщина є однією з найдепресивніших і найнеспокійніших областей у кадровому питанні. В нас постійно змінювалися керівники. А нема господаря, то все валиться. Людина, котра тимчасово виконує обов’язки, також не до кінця відповідальна. Бо вона не знає буде далі чи ні. Тому просто відбуває на роботі кожен день. У постійній тривозі та напрузі перебувають і працівники. Вони не знають залишуться чи ні. Невизначеність сіє байдужість.

То коли вже чекати призначення?

Думаю з тим трохи ще потягнуть. Десь – протягом квітня-травня.

–  Хто буде новим очільником Тернопільщини?

– Зірки так кажуть: два попередники, Хоптян і Сиротюк, – люди, що народилися під стихією повітря. Закладена така програма, що начебто хтось повинен бути також з-під знаку повітря. Думаю, то буде людина, яка тут народилася. Господарна людина. Може, якийсь відомий аграрій.

– Якого вона буде політичного окрасу?

– Якщо ми хочемо збудувати нормальне життя в Україні та області, то з маленького треба робити велике. Мусимо відкинути всі оті  партійні принципи та домовленості. Ми бачимо вже до чого привела заангажованість, партійне квотне призначення. За більше, ніж 20 років незалежності – нічого путнього. Тільки сварки. А треба не дивитися на партійні прапори, а просто добре і чесно робити свою роботи. От прийде нова людина, вона, і це логічно, приведено свою команду. І знову почнуться перетасовки людей. Треба бути дуже обережним з тим, бо  є багато працівників, які віддані своїй справі, відповідальні та на своєму місці. Вони прекрасно працюють зараз і можуть працювати далі, бо коли людина має гарний голос, співає, то їй не страшна будь-яка сцена, будь-яка команда.

– Але можна й  не спрацюватися…

– Все залежить від амбіцій. От Хоптян і Хомінець .. І то “ХО” , і то “ХО”…  Обоє – Терези .. Я відразу казав, що тут буде різка розв’язка, і то в дуже короткий час. Так і вийшло.

– То Тернопільщина ще викарабкається?

– Оскільки 39-ий рік — рік Кота, а Кіт з Козою дружать, то думаю та людина, що прийде, дасть нашій області поштовх до розвитку, впровадить якісь інновацій, зробить щось таке, що змінить ситуацію в краї. За колишніми мірками, ми складаємо два відсотки населення і території України. Ми нібито маленькі, але Тернопіль стоїть найвище над рівнем моря. Ми є пірамідою України, тому, якщо  в нас щось зароджується, то воно потім якось розповзається по всій державі. Так що, ми — малі, але знакові та моцні.

Одразу після спілкування з Іваном Круп’яком, TopNews взявся вираховувати усіх Близнюків, Терезів та Водоліїв, котрі є претендентами на губернаторське крісло на думку громадськості. Адже саме ці знаки зодіаку належать до стихії повітря.

Отож, з кандидатур, які вже кілька місяців обсмоктує, ніби льодяник на патичку, місто й область, під названі астрологом “прикмети” підпадають  Іван Чайківський та Олег Крижовачук, Степан Барна, Віталій Ломакович і навіть Іван Крисак (тьфу-тьфу через ліве плече три раз). Серед них аграрії — Чайківський та Крижовачук.  Залишається ще, правда, …містер “ікс, який досі був у тіні, але вискочить в сотанню хвилину, як дідько з табакерки. Що ж, список таки, погодьтеся, скоротився. Чекатимемо волі Президента.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета