18 травня 2022 року
12:47:45

Політика

Тернопільські активісти вимагають припинення діяльності двох телеканалів

04.11.2018 07:49

Тернополяни вимагають від Голови та депутатів Тернопільської обласної ради підтримати ініціативу припинення діяльності телеканалів «NewsOne» та «112 Україна».

6 листопада о 8.00 під обласною радою активісти проведуть публічну акцію з перформансом про вплив проросійських ЗМІ.

Про це сповіщає прес—служба Тернопільського осередку Молодіжного Націоналістичного Конгресу.

«На п’ятому році війни з Росією частина інформаційного простору країни окупована, на українському телебаченні відкрито пропагують «руский мир», «громадянську війну». Перед виборами внутрішній ворог зміцнив свої позиції і розминає м’язи, щоб досягти російського реваншу. Війна встановлює правила, і виправдовувати того, хто тебе вбиває, — це не свобода слова і не демократія, а шизофренія, яка веде до могили», — говорить Микола Мисак, Голова Тернопільського осередку МНК.

У зверненні до голови обласної ради Віктора Овчарука, яке підписали активісти Молодіжного Націоналістичного Конгресу, Правого сектору Тернопільщини, СУМ в Україні, Вільні Люди, йдеться:

«Останнім часом зростає суспільна напруга щодо діяльності проросійських телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», які системно провадять антиукраїнську діяльність в інформаційному просторі, що є особливо загрозливим в умовах прямої збройної агресії Російської Федерації, що триває вже 5-й рік.

4 жовтня 2018 року Верховна Рада України проголосувала за петицію, що зібрала 25 000 підписів українців, та за постанову № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» зі зверненням до Президента України та Ради національної безпеки і оборони України щодо запровадження санкцій проти телеканалів «NewsOne» та «112 Україна», контрольованих Віктором Медведчуком – особою, напряму пов’язаною з президентом держави-агресора.

Це має стати першим кроком до подальшого застосування персональних економічних санкцій проти власників телеканалів за створення загроз національним інтересам, національній безпеці в інформаційній сфері, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяння терористичній діяльності та порушення прав і свобод людини і громадянина, інтересів суспільства та держави, створення перешкод для сталого економічного розвитку шляхом розповсюдження інформаційної пропаганди.

Подібне звернення до Президента України та РНБО зробили громадські організації України з державницьким світоглядом 30 жовтня 2018 р.

Ми, громадські організації Тернополя, звертаємося до Вас, як Голови Тернопільської обласної ради, та до депутатів Тернопільської обласної ради з закликом підтримати цю ініціативу під час сесії обласної ради   6 листопада та звернутися до Президента України та РНБО з вимогою невідкладно розглянути постанову ВР № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та  вжити заходів, щодо припинення діяльності телеканалів «NewsOne» та «112 Україна»».

До заяви активісти додали тексти постанови ВР № 9157 «Про схвалення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» та  звернення громадських організацій до Петра Порошенка щодо санкцій проти «112 Україна» та «NewsOne».

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета