27 січня 2022 року
22:36:33

Політика

Податки не платить, витрати приховує – як “темнить” заступник прокурора Тернопільщини?

06.05.2016 03:43

Придбав будинок, а зафіксувати невеличку “покупку” у декларації забув. У цьому ж таки будинку живе, та він поки в експлуатацію не зданий. Ще одна земельна діяльна у власності замісника прокурора Тернопільської області Івана Антюка – у повітрі, замість бути на папері.

 

Такими є результати аналізу цьогорічної декларації пана-прокурора  активістами Тернопільського осередку ВО “Автомайдан”. Результати опублікували на своїй сторінці у Фейсбук. І там – багато цікавого.

Подаємо повний текст допису без змін:
 

 “Частина 1. Антюк Іван Петрович.

Аналізуючи декларацію заступника прокурора області Антюка І. ще раз можна підтвердити те, що прокурори області й надалі не збираються чесно жити. Так, в порівнянні з декларацією за 2014 рік, у 2015 році в Антюка з’явилася земельна ділянка, на якій він збудував будинок. Ділянка знаходиться у с. Підгороднє неподалік Тернополя. Усе б нічого, якби Антюк зазначив у декларації суму витрат на придбання у власність земельної ділянки, проте цю вартість він не вказав, чим порушив правила заповнення декларації.

Відповідно до правил заповнення декларації, вартість на придбання не зазначається, якщо вона є меншою аніж 80 тис. грн. в Антюка у 2015 році з’явилося 15 сотих землі, ринкова вартість якої стартує від 1500 доларів США за сотку, що згідно курсу національного банку в рази вище суми обмеження (приблизна вартість 500-600 тис. грн.). На придбаній ділянці всього за один рік Антюк спромігся збудувати хатину, проектна площа якої 275 м2. За ринковою вартість ціни на таке будівництво стартують від 1 500 000 грн. За інформацією сусідів Антюк І. П. вже проживає в новозбудованому будинку який ще не введений в експлуатацію, таким чином прокурор порушує законодавство в сфері експлуатації об’єктів будівництва, за що передбачено штраф від 6800 до 8500 грн. Крім цього прокурор таким чином ухиляється від сплати податку з нерухомого майна, адже не введена в експлуатацію нерухомість не оподатковується.

За інформацією з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у власності Антюка І. П. перебуває ще одна земельна ділянка, площею в 1,1285 га. яку Іван Петрович в декларації не вказав, чим знову ж таки порушив законодавство.

Також не зрозуміло з яких джерел члени сім’ї Антюка отримали більш ніж 700 тис. грн. інших видів доходів, у яких відображаються, як правило, соціальні, пенсійні виплати та доходи від продажу власно вирощеної сільськогосподарської продукції, субсидії тощо. У власності членів сім’ї перебуває також автомобіль Toyota Camry, ринкова вартість стартує від 250 тис. грн. та Peugeot 3008, 2011 р.в. (в користуванні). Цікаво те, що знайти у Тернополі того, хто дав би у користування такий автомобіль практично не можливо. У власності сім’ї перебуває квартира загальною площею майже 100 м2, ринкова вартість від 1 млн. грн.

А ще згадаємо 50 тис. доларів США, які в Антюка вилучили при обшуку працівники НАБУ. Гроші до Івана Петровича просто липнуть, чого не можна сказати про більшість жителів Тернопільської області.
Загальна вартість майна становить близько 3,5 млн. грн. або заробітна плата Антюка за 18-20 років.

Також Іван Петрович любить при виконанні «бовкнути» не подумавши. Так було із ситуацією, коли Антюк своїми висловами в пресі завдав шкоди діловій репутації ГО «ВО «Автомайдан», що було доведено у судовому порядку в суді першої інстанції та апеляційному суді. Звернемо увагу, що за дане порушення Закону Антюк не поніс жодної відповідальності передбаченої законодавством. Кругова порука в прокуратурі Тернопільської області не дала змоги прокурору Мартинюку дати принаймні догану своєму другу Антюку. Таким чином Мартинюк розділив відповідальність за це порушення разом з своїм підлеглим Антюком.

Як бачимо, прокурори Тернопільської області дуже часто забувають про присягу прокурора визначену ст. 36 ЗУ «Про прокуратуру» в частині неухильного дотримання Конституції та законів України, за що на нашу думку давно повинні бути звільнені з органів прокуратури.

To be continued…”

Фото (будинок Івана Антюха) ВО “Автомайдан”

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета