07 липня 2022 року
07:50:07

Політика

ШЕЛЕП ІВАН: «Лише добрі справи і на власному прикладі»

10.10.2020 19:17

Йду на вибори разом з командою ВО “Батьківщина”.

Політична сила ВО «Батьківщина» в Тернополі зібрала нову команду відповідальних професійних цілеспрямованих людей з різних галузей до Тернопільських міської та обласної рад. Наша мета: покращення життя краян. Наш обов’язок не тільки захищати програму соціальних питань, місцеве самоврядування, децентралізацію на місцях, а головне – державність, система цінностей, європейське майбутнє краю. Ми зобов’язані наблизити і привести Європу у наше місто і область, зупинити загрозу національної безпеки, реванш турборежиму монобільшості на місцях!

Духовність, патріотизм, професійність і гідність мають бути присутніми у всіх, а насамперед, в політиків, адже це всебічна відповідальна праця направлена  для блага  людей та краю.

У цьому має бути  головне кредо свідомого українця, який замислюється про одвічні питання життя, про майбутнє нашої держави. Для чого я тут, що я роблю і що залишу після себе? Без сповідування головних державних цінностей, духовності (як ключової ознаки нації), без християнських законів моралі та етики – йде шлях до забуття! Україна – молода держава, яка майже три десятиліття стоїть на політичному  роздоріжжі, не маючи єдиної стійкої ідеології. Основа державотворення і зміцнення економіки це, власне, той стержень, який повинен утримувати суспільство разом, надавати йому мету, направляти, робити стійким до зовнішніх подразників і гасити внутрішні суперечності.  Тому сучасний світ потребує змін не тільки економічних та політичних, а й духовних. Вже сьогодні нам слід «засівати» і плекати шляхетну культуру взаємодії, формування позитивного мислення.  Йдучи у депутати маю на меті долучитись до впровадження в життя програми ВО «Батьківщина» та не менш важливих питань суспільного життя:

– питання національної свободи, які є основою соціальної справедливості, бо тільки  національна держава – є основою невмирущості українського народу;

– сприяти національному відродженню і захисту історичної пам’яті, мови, культури, духовності, звичаїв, традицій;

– заохочувати дітей та молодь до відвідування мистецьких закладів міста та області: музеїв, художніх галерей, театрів, бібліотек – для забезпечення всебічного духовного розвитку молодого покоління;

– спільно з освітою, сім’єю, закладами культури, сприяти створенню для виховання підростаючого покоління мотиваційних, моральних, поведінкових та духовних стимулів  для активної участі молоді  в процесах сучасного державотворення.

Репутацію театру вважаю власною репутацією

Театр – це творча родина із різних професій, талановитих  людей, які служать спільній справі –  народженню постановки! Рушієм нашої  успішності була і є професійність та єдність.

Вважаю, що відмінною рисою будь – якого керівника є не тільки  розуміння професії, а відповідальність за колектив, багаторічна плідна праця, що підтверджують фінансові показники діяльності установи. Вимогливість, виважене прийняття рішень, розуміння потреб творчих особистостей, вболівання та відстоювання загальних інтересів працівників засвідчують багаторічні вагомі здобутки театру, повагу і здоровий мікроклімат в колективі. Очолюю колектив театру з 1997р. 75 працівників, третина із яких творчі особистості, семеро із них удостоєні державними званнями. Вдячний кожному з них, бо в сучасному світі переоцінки цінностей не кожен віддасть все своє життя служінню мистецтву. Вважаю таких людей духовними, високоморальними, а головне самовідданими!

Шелеп Іван Васильович

кандидат у депутати до Тернопільської обласної ради. «2» у партійному списку по вибрчому округу №2 (Тернопільська об’єднана громада).

  • Народився – 13.07.1962р. м. Заліщики
  • У 1979 р. закінчив середню школу ім. О. Маковея.
  • У 1983р. закінчив Київський національний університет театру кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.
  • 1983- 1985рр.- служба в армії.
  • З  1985-1988р.- актор, Тернопільського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка.
  • У 1988р. – призначений заступником директора Тернопільського обласного театру ляльок.
  • У 1997р. – після реорганізації театру, призначений художнім керівником Тернопільського обласного театру актора і ляльки.
  • У 2006р. Наказом Міністерства культури і туризму України Тернопільському обласному театру актора і ляльки наданий статус академічного.
  • У2011р. – за значний особистий внесок у соціально – економічний, науково- технічний, культурно – освітній розвиток української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20 – річниці Конституції України, Указом  Президента України, присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України».
  • У 20015р. –  за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність  Указом Президента України,  нагороджений орденом « За заслуги» III ступеня.

Одружений, маю доньку та сина. Член партії ВО «Батьківщина».

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Недавні записи
Мета