16 серпня 2022 року
10:52:27

Політика

“Весілля в Малинівці” по-тернопільськи та з політичним присмаком

26.05.2015 07:53

26.05.2015

На електронну скриньку TopNews надійшов доволі емоційний лист від працівників управління розвитку туристичної інфраструктури Тернопільської облдержадміністрації.

 

У ньому – побоювання щодо можливого повернення на керівну посаду колишнього керііника Лесі Серетної, котра вірою та правдою служила регіоналу Хоптяну, товаришувала з його дружиною Надією, та, судячи з листа, запам’яталась колегам доволі скандальним характером і вдачею інтриганки.

Ми вирішили опублікувати звернення працівників управління розвитку туристичної інфраструктури Тернопільської ОДА без скорочень та змін. Висновки робіть самі.

Весілля в Малинівці «по-тернопільськи»


В свій час фільмом «Весілля в Малинівці» захоплювались, напевне, що всі поціновувачі жанру комедії. Мова йтиме про «тернопільського» Попандополу, а саме про колишнього начальника управління з питань туризму та курортів Тернопільської облдержадміністрації, а сьогодні, що найстрашніше, «помічницю» начальника управління розвитку туристичної інфраструктури Пані Серетну. Що ж, Серетна багатьом начальникам одного і того ж структурного підрозділу була «помічницею», – помогла всім. І таким чином сама стала на чолі управління. Сьогодні призначена на «допомогу» Н.Яворському чи В.Ясіновському? Час покаже. Враховуючи, що від вересня 2014 року по квітень 2015 року гарно відпочивала (благо мала за що), відшуковувала та налагоджувала нові контакти, сумнівних патронів у Києві, щоб було ким страшити у коридорах ОДА. Навіть хвалилася, що допомагала воїнам АТО (швидко перефарбувалася, бо ще в січні- лютому 2014 року допомагала антимайданівцям, а саме забезпечувала, навіть своєю участю його протистояння проти народу України). Тобто міняти шапку для такої людини, як ви розумієте, це не принципово, а для досягнення своєї мети в меркантильних інтересах у неї є принцип «Бачу ціль – не бачу перешкод!»

При кожній зміні політичних лідерів – вона змінювала «свою шапку» і була щораз в «тренді» просто вже з іншою ідеологією відстоювала свої інтереси

Про Серетну Л.Й. ходять байки в адміністрації. ЇЇ кличуть «бояринею», мабуть мається на увазі Морозова, яка славилася своєю всесильністю, безкарністю, жорстокістю і свавіллям. Правда, закінчила ця особа не дуже успішно, що вселяє надію, що у наш час, коли український народ несе великі втрати у боротьбі за справедливість, очільники краю здатні на ВЧИНКИ, достойні звання ДЕРЖАВНИХ МУЖІВ.

Одна з байок, яка дуже веселить чиновничий люд є про те, що після призначення кожного голови ОДА у перший день його роботи пані, незалежно від займаної посади, приходила на прийом з папкою. Найвеселіше було з одним із них, який сказав на її слова:  «Я Серетна, – «А я Чижмарь і що?». Але зоряний час для Л.Й. наступив з приходом Хоптяна В.А., який був повністю керований. Можемо здогадуватися завдяки чому……Керівники як «чорт ладану» боялися будь-якого контакту з нею, оскільки бодай-якийсь спротив, викликав наклепи, доноси голові ОДА, що тягнуло за собою шалені проблеми у роботі.

За час керівництва Серетною Л.Й, у 2011-2014 роках, колектив управління з питань туризму та курортів облдержадміністрації змушений був працювати у важкому психологічному стані, через цілковите непорозуміння працівників із начальником управління. Здійснювався постійний психологічний тиск на колектив управління. що не сприяли становленню робочої атмосфери у колективі, і виражалося у частому порушенні етики поведінки державного службовця, а саме постійне зверхнє ставлення до працівників, порушення трудової дисципліни, ігнорування пропозицій працівників щодо виконання конкретних завдань, насадження своєї позиції як єдино правильної, створення в колективі атмосфери недовіри, підозри, цькування і брехні; примус до виконання завдань, які суперечили моральним та етичним засадам працівників управління, використання службового становища у власних інтересах.

Низький рівень культури поведінки і спілкування з людьми, нетактовне грубе ставлення до оточуючих, насадження нездорової конкуренції, нечітке, незрозуміле формування завдань гальмувало виявлення ініціативи та творчих підходів до виконання поставлених завдань працівниками управління.

Можливо саме тому ця така «досвідчена» пані не змогла за 8 місяців знайти жодного місця в області для працевлаштування, а вчепилася туризму як вош кожуха. Цікава галузь з великими перспективами і фінансовими можливостями !!!

І у неї все вийде знову, повірте!!! Слова реваншу лунали з її вуст при будь-якій розмові в ОДА. Складається враження, що тут задіяна якась чорна магія! Керівники, які працюють у департаменті для неї не конкуренти, бо в інтриганстві, підступності рівних не знайдеться, вона вже почала їх зіштовхувати лобами. Багаторічний досвід по з’їданню керівників неодноразово успішно апробований. Підлеглі – в шоці і  взагалі «слабка ланка», бо рядовий державний службовець  як содат, або виконуєш вказівки керівника, або ідеш лісом. З їх думкою ніхто ніколи не рахувався.

Отож, народ чекає чергових шоу. Ще до сих пір всі памятають як під каб. 301 збирався народ послухати крики, вереск – це так проводилися наради управління. Скоро все повториться, але вже на 5-му поверсі. Хочеться вірити, що знайдуться ті, хто не захоче коритися і змиритися з кричущою несправедливістю.

На тоталізаторі роблять ставки, яким виявиться нинішній керівник ОДА «з яйцями» (так зараз позначають рішимість, готовність відстоювати справедливість після Революції Гідності в Україні) чи ми повернемося у листопад 2013 року?”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета