05 жовтня 2022 року
02:24:09

Політика

“Маємо будувати Україну, позбавлену від впливу Московії й ідеології комунізму” – Олег Тягнибок

15.01.2018 10:39

Наша нова Україна, яку ми будуємо, має бути позбавлена впливу й Московської імперії, й ідеології комуністичного режиму. Тоді не буде ніякого розподілу країни на Схід і Захід – будуть лише ті, хто за Україну, і ті, хто проти неї.

 

Про це в етері івано-франківського телеканалу «3 студія» заявив лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Очільник націоналістів наголосив, що ми ніколи не збудуємо держави, якщо будемо думати, ніби Україна ділиться на Схід і Захід, на Північ і Південь, на україномовних і російськомовних. «Це треба забути раз і назавжди», – переконаний Олег Тягнибок.

Він зауважив, що необхідно врешті визначитися з тим, яку Україну ми будуємо – і починати це робити.

На переконання лідера «Свободи», Україні слід здійснити низку стратегічних кроків.

«Треба визнати, що Росія ніколи не була, не є і не буде нашим стратегічним партнером – це ворог, окупант, агресор. Треба визнати на законодавчому рівні, що 1918 року Українська держава була окупованою большевицькою Росією. І УРСР – це була тимчасова окупаційна адміністрація, а не країна, правонаступником якої є сучасна Україна. Наша держава є правонаступником держави князя Святослава, козацької, гетьманської держави, УНР, ЗУНР, Карпатської України, навіть держави 30 червня 1941 року. На законодавчому рівні також має бути зафіксовано, що ця столітня окупація большевицькою Москвою України призвела до безпрецедентного геноциду Української нації, який знищив понад 20 млн. українців. Три голодомори, розкуркулення, знищення української інтелігенції, заслання на Сибір, аварія на Чорнобилі – це все геноцид проти української нації. І ми маємо вимагати від всього світу визнати цей геноцид і визначити тих, хто має бути за це покараний: діячі комуністичного режиму. Як в Ізраїлі зробили фонд Симона Візенталя, який шукав по всьому світу і притягав до кримінальної відповідальності злочинців проти своєї нації навіть після їхньої смерті – те ж саме має бути зроблено зараз в Україні. Мусить бути публічний судовий процес над комунізмом із засудженням конкретних людей.

Усі запитують, що Україна робитиме після повернення Донбасу. Та те, що робила б кожна цивілізована держава! Необхідно позбавити громадянства тих, хто кликав Путіна. Всі мешканці окупованих територій мають пройти перепаспортизацію і довести лояльність Українській державі. Бо для чого нам запускати до себе в хату того, хто постійно нам свердлитиме мізки ідіотськими мріями про «вєлікую Рассію»? Їдь собі в Росію – і там живи. Окрім того, має бути покарано всіх сепаратистів», – заявив Олег Тягнибок.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета