26 січня 2022 року
20:02:58

Політика

“Ті, хто найбільше про це пише, потім будуть там вдень і вночі сидіти”, – Роман Заставний про свої літні генделики

22.06.2016 05:00

Про те, що тернопільський нардеп Роман Заставний значно розширив свої “володіння” у центрі міста, говорили чи не усі тернополяни. Колишній мер міста висловив своє ставлення до таких балачок.

Ще у травні на бульварі Шевченка за лічені дні, як гриб після дощу, “виросла” літня тераса ресторану “Файне місто”. Тиждень тому розпочалося (і вже майже завершене) зведення ще одного літнього майданчика від ресторану нардепа “Клуб Файного міста”.

 

Журналістка сайту “Тернопільська липа” Тетяна Долішна поспілкувалась з паном Заставним про його ресторанні справи. 

“«Файне місто» – це, по-суті, перший ресторан, який дав надзвичайно низькі ціни і відносно хороший сервіс. Такого більше немає. І я не хвалюся. 

А щодо площадки, то претензії пред’являють і за те, що вона майже на Театральному майдані. Хоча що в цьому такого поганого?! Я бував у багатьох країнах світу, і всюди на центральних площах розміщені генделики. А ми наш Театральний майдан для кого тримаємо – для людей, голубів чи бродячих собак?

Я міг би відмовитися від коментарів з цього питання, але так не роблю і погоджуюсь на розмову, бо так судити не правильно. У нас же як постійно відбувається: ми ще не заклали першу балку, а вже починають коментувати, що там не так зробили. Хоча насправді ще нічого не було зроблено. Я на літній майданчик дуже довго оформляв документи, бо наполягав, щоб це були не просто дві труби з брезентом. Бо моя принципова позиція в тому, що в Центрі треба облаштувати нормальну конструкцію – добротну, дорогу. Зробить так один ресторан, інший, і коли хтось приїде в Тернопіль, то буде мати куди зайти. От з чим має асоціюватися центральна площа міста? З голубами, які приносять «подарунки» на голову, і собаками, які бігають за твоїми штанами, чи з чимось іншим? Просто мовчати я не маю бажання і вважаю, що нікому нічого не винен.

От згадайте ситуацію, коли ми у «Файному місті» робили внутрішній дворик. Тоді теж складалась аналогічна картина: коли там десять років сиділи бомжі, це всіх влаштовувало, а варто нам було тільки щось зробити, то вже посипались коментарі: «от сволоч», навіть на «бомжах» він заробляє гроші!». Я тепер запитую: кому погано від цього? Так можна дожитися, що «жаба» настільки «заляже» комусь на груди, аж задушить. Я їжджу, бачу цікаві ідеї, привожу їх до нашого міста. Хіба ж це погано? Це ідеї з усього світу”, – зазначив він.

До слова, екс-мер зазначив, що проїжджою частика, котру нині зайняли дві літні тераси “Файного міста” та “Клубу Файного міста”, ніколи не була, тому претензій як таких бути не може.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета