03 жовтня 2022 року
08:52:27

Політика

“Вся та розмова була змонтована” – тернопільський громадський активіст (відео)

17.05.2016 06:37

Неабиякого галасу наробив запис телефонної розмови, оприлюднення т.в.о. начальника ГУНП в Тернопільській області Олександром Богомолом під час крайньої сесії облради. 

У ньому громадський активсіт, голова ГО “Еко альянс”, “тризубівець”, кандидат до конкурсної комісії з відбору претендентів на вакантні посади до поліції або ж підвищення Євген Філь бравує та одкровеннічає із підозрюваним у хабарництві Ігорем Вардинцем. 

Увазі депутатів пан Богомол представив лише промовистий уривок діалогу: 

“Євген Васильович каже: – А ви знаєте, який я зараз ранг займаю?

Підозрюваний: – Не знаю.

Євген Васильович: – Вся міліція, я є член комісії по призначенню всіх.

Підозрюваний: – Правильно, їх треба всіх на… вигнати і нових набрати.

Євген Васильович: – Правильно, ая.

Підозрюваний перебиває: – Бо вони мене катували цілий рік, вони не хочуть зрозуміти, не хочуть, то продовжується, мене катували. Я вам кажу, хлопчики, не получиться, не получиться, бо в мене є такі друзі, як Євген Філь.

Євген Васильович:Ви чуєте, хто я зараз є?

Підозрюваний: – Я знаю, ви голова комісії.

Євген Васильович:Ну, я думаю, я не голова, але…

“Ну і далі вони домовляються про зустріч, – резуюмував головний поліціянт краю. –  В кінці-кінців Євген Васильович підозрюваному нашому говорить, що він його не покине, що “ми друзі” і це добре”.

 Зважаючи на оприлюднене, Олександр Богомол запропонуав депутам переглянути кандидатуру Євгена Філя і на наступній сесії навіть планується розглянути пропозицію. Сам же громадський активіст запевняє: “Вся та розмова була змонтована. Я до нього кажу: – Ви знаєте, який я зараз ранг займаю? Кажу, я в міліції, член при призначенні… комісії. Він до мене каже: – О, добре, треба їх всіх повиганяти. – я кажу: – Правильно, непорядні міліціонери мають піти. Ну, були ще якісь слова сказані крім того”. 

Дії поліцінтів пан Євгенн вважає нічим іншим, як втручанням в його особисте життя та чекає публічного вибачення від т.в.о. керівника поліції області. 

“Це є втручання в моє особисте життя. Я маю право говорити, – наголошує. –  По-перше, якщо я, навіть, там щось сказав, ніяких конкретних дій з моєї сторони не могло бути. Я скажу, давайте зараз вишлемо всіх москалів десь на місяць, то це означає, що завтра це вирішиться? Я би хотів з радістю, щоб так сталося, але воно не станеться”. 

Детальніше в сюжеті телеканалу “ІНТБ”:

{youtube width=”100%” height=”420″}FCE7lvwD4zI{/youtube}

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета