29 вересня 2022 року
12:07:51

Політика

“Не повторюймо помилок минулих виборів. Майбутнє – за націоналістами”, – Василь Габор

06.03.2019 04:50

“Спільно стояти на засадах українського націоналізму та зробити усе для того, щоб 2019–ий став роком миру й процвітання!” – з таким закликом про Руслана Кошулиського відгукуються по усіх куточках України.

 

Кандидат в Президенти від об’єднаних націоналістичних сил об’їхав майже усі регіони та провів із громадянами кілька сотень зустрічей.

На місцях, особливо активним впровадженням ідеї націоналізму стоять довірені особи Руслана Кошулиньського. Як от на Тернопільщині, де свою прихильність кандидату висловлює дедалі більше людей.

Днями особисто із жителями Чортківського району спілкувався Василь Габор, який і є довіреною особою кандидата на пост Президента України Руслана Кошулинського у територіальному виборчому окрузі №167, а також заступником ТОО ВО “Свобода” та керівником ГО “Всеукраїнська люстрація – Тернопільщина”. Перебуваючи на Чортківщині, націоналіст відвідав чотири села: Чорнокінецьку Волю, Давидківці, Тарнавку й Колиндяни.

Мещканці щиро виявляли зацікавлення до представленого Василем Габором кандидата в Президенти, ставили мудрі запитання й зазначали, що готові до радикальних змін у країні.

“Навколо Руслана Кошулинського об’єдналися усі націоналістичні сили України, і не дарма. Він, як ніхто інший, здатен вирвати з корінням застарілу олігархічну систему та протистояти підлому російському ворогу. Руслан Кошулинський – єдиний з усіх зареєстрованих кандидатів, хто ніс військову службу в АТО, і власними силами, а не порожніми обіцянками боровся з московськими окупантами, – говорить свободівець, – Гроші в нашій державі є, просто їх регулярно розкрадають. Тому, щоб зміцнити економіку, ми повинні повернути з офшорів кошти, що належать Україні. І це є одним із пунктів передвиборчої програми, запропонованої Русланом Кошулинським.

Я вкотре хочу закцентувати увагу на важливості міжнародних перемовин, основою яких є необхідність заміни нормандського формату на будапештський, тобто залучення гарантії США та Великобританії, а не Франції й Німеччини, які ведуть тісні бізнес-стосунки з нашим найзапеклішим ворогом Московією”, – наголошує Василь Габор.

У ході діалогу між селянами виникали активні обговорення, й подекуди дискусії, втім усі вони були спрямовані на бажання якнайшвидше змінити чинну владу та зміцнити Україну в усіх вимірах державного функціонування.

Як зазначає довірена особа кандидата в Президенти від націоналістів Василь Габор, гідної альтернативи на прийдешніх виборах Руслану Кошулинському немає.

“Тільки він, за плечима у якого тисячі українських націоналістів, пропонує дієві кроки, для того, щоб поставити величезну крапку у цій війні і не просто закінчити її, а перемогти. Руслан Кошулинський має на меті розвинути збройні сили України, в першу чергу, зміцнивши обороноздатність.

Наша країна не витримає ще одного Майдану. Досить кровопролиття та зрад! Досить нищити та грабувати до копійки кожного українця, який заслуговує гідного життя на своїй Богом даній землі. Натомість, олігархічні клани, які роками крутяться навколо провладних крісел, не розбудовують державу, як це входить у їхні першочергові зобов’язання, а нахабно, по цеглинці її розбирають.

Олігархи панічно бояться того, що до влади прийдуть націоналісти. А справжні українці знають, що лад у країні наведуть саме вони. Не повторюймо помилок минулих виборів, віддаймо собі шанс жити гідно, голосуймо за Руслана Кошулинського!” – закликав Василь Габор.

Джерело: Вкурсі

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета