28 травня 2022 року
07:32:40

Політика

“Укрекоресурси” зурочив в.о. губернатора Тернопільщини..?

19.03.2015 10:15

Дата:19.03.2015

Кабінет Міністрів на засіданні 18 березня скасував постанову №915 про створення Державного підприємства з питань поводження з відходами як вторинною сировиною “Укрекоресурси”.

“Ліквідували монополію ДП “Укрекоресурси”, скасували постанову №915. Кабмін б’є по корупції”, – написав на своїй сторінці в соцмережах глава Міністерства економрозвитку і торгівлі Айварас Абромавічус.

Держпідприємство з питань поводження з відходами як вторинною сировиною “Укрекоресурси” (до 2010 року – “Укрекокомресурси”) створено в 2001 році. Основним видом діяльності ДП є створення умов для збирання, сортування, транспортування, переробки та утилізації відходів, як вторинної сировини. До організаційної структури “Укрекокомресурсів” до кінця 2012 року належали 26 представництв в Україні, три комплекси з переробки відходів, Інформаційно-аналітичний та Український санітарно-медичний центр.

Чистий прибуток підприємства за підсумками 2013 року становив 3,996 млн грн, чистий дохід – 84,011 млн грн, дані за 2014 рік наразі відсутні.
Як повідомляє “Інтерфакс -Україна” l, наприкінці січня міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус ініціював ліквідацію ДП “Укрекоресурси” у зв’язку з великою кількістю скарг із боку бізнесу. Як він зазначив в одному з інтерв’ю, ліквідація ДП “Укрекоресурси” є першим кроком Кабміну у боротьбі з корупцією.

TopNews, коли відверто, такий розвиток подій не здивував. Чогось подібного і слід було чекати, бо, як у народі кажуть: рибак рибака бачить здалеку. Ми про т.в.о. голови Тернопільської ОДА Івана Крисака. Пригадуєте, 17 лютого область облетіла звістка, що пан  Крисак “блиснув інтелектом” і знайшов спосіб розв’язати проблему несанкціонованих сміттєзвалищ. Допомогти в цьому йому мала сміттєсортувальна лінія, яку оте ж таки ДП “Укрекоресурси” обіцяло безвозмедно, тобто задарма, надати області. Вже тоді дивувало, як то лінію за 5 з добрим хвостиком мільйонів можна “отак просто” купити і віддати області. Але, схоже, можна,  якщо гроші державні… Певне, добряче і голосно  під час зустрічі з представником “Укрекоресурсів” клацав калькулятор в голові Крисака. Рахував, скільки ДП може наварити і ….заздрив. Та так по-чорному, що, як бачимо, аж зурочив партнерів і біду на їхні голови накликав.  Не врахував цього “порошенківець” Степан Барна, котрий “Укрекоресурси” до ОДА посватав. Хотів нардеп, як ліпше, а… запахло як завжди пахне у випадку з Крисаком. Корупцією…


Одне слово, Меморандум про співпрацю ОДА з ДП “Укрекоресурси” так і не встигла підписати. Сміттєсортувальну лінію, схоже, області також не бачити, як власних вух без дзеркала. Хоча, хто знає, може Степан Барна таки зможе ще все “порішати” і забрати її зі Львова, для благо краю.

А ось представникам “Укрекоресурсів” варто би до якоїсь знахарки сходити, щоби Крисаків “зглаз” зняла.

…Так, усе це виглядає смішно та безглуздо, але факт є фактом: за що б т.в.о. голови ОДА Іван Крисак не брався  — усе завершується невдачею. Містика!?

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета