21 жовтня 2021 року
05:37:46

Політика

Владу Тернопільщини звинуватили в марнотратстві та неповазі до людей

25.08.2016 12:18

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна все впевненіше ступає хоптянівськими слідами.

Аби сяяти одноосібно, святкувати 25-ту річницю Незалежності України Степан Степанович подався з Тернополя в …Кременець. І свиту за собою потягнув. Послушно поплентався за патроном і голова облради Віктор Овчарук.

І чого тільки пан Барна не робив на Кременеччині: і на велосипеді їздив, і нагороди й паспорти вручав, і промови виголошував. А на самісінький вечір запланувало паньство розслабитись капку в готельно-розважальному комплексі “Панорама-Центр”. Оскільки ж Брана й Овчарук чуються повноцінними газдами краю, то на гостину скликали й решту депутатів облради. Та сісти за один стіл з владою чимало депутатів відмовилось. 

А Лариса Римар навіть опублікувала на своїй стоірнці в соцмережах відкрите звернення депутатської фракції Політичної партії “Громадянська позиція” в Тернопільській обласній раді до Степана Барни та Віктора Овчарука. Подаємо цілком його текст:

“Шановні керівники області!

У відповідь на Ваше запрошення нам, як депутатам Тернопільської обласної ради, взяти участь в офіційному прийомі, яке ви організовуєте сьогодні ввечері в місті Кременці у готельно-розважальному комплексі «Панорама-Центр» з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, повідомляємо наступне.

Ми, члени фракції партії «Громадянська позиція», НЕ МОЖЕМО прийняти ваше запрошення з огляду на важку соціально-економічну ситуацію на Тернопільщині та загалом в Україні, викликану затяжною війною на Сході та безрезультатними економічними реформами влади.

Водночас зазначаємо, що подібні фінансово затратні заходи в умовах повного зубожіння наших земляків є нічим іншим, як марнотратством та проявом цинізму і неповаги до свого народу.

Окрім цього, останні трагічні події на Борщівщині, а також щоденні звістки про убитих наших хлопців на Сході, змушують нас, свідомих українців, схилити голови у хвилині мовчання та щирій молитві за безневинно загиблими, а не проводити час за розкішними застіллями і нещирими тостами.

На наше глибоке переконання сьогоднішній так званий офіційний прийом організовується в кращих традиціях регіоналів та їх колишнього керманича на Тернопільщині Хоптяна.

Викликає подив чому, заходи з відзначення 25-річниці перенесли з обласного центру, де зароджувалась Українська Незалежність, а замість таких заходів, як наприклад, урочиста сесія Тернопільської обласної ради з нагоди Дня Незалежності, депутатам пропонується вечірка в готельно-розважальному комплексі.

Тому ми звертаємось до колег, усіх депутатів Тернопільської обласної ради, підтримати рішення нашої фракції та також відмовитися від участі у так званому «бенкеті під час війни». Пропонуємо зекономлені кошти передати на потреби Тернопільського обласного спеціалізованого будинку дитини та дітям-сиротам загиблих учасників АТО.

За дорученням фракції,

голова фракції Лариса Римар”.

 

Не взяла участі в посиденьках і фракція ВО “Свобода” Тернопільської обласної ради, про що у соцмережах сповсітив депутат Олександр Башта.   Щодо решти фракцій, то наразі невідомо бавились вони у готельно-розважальному комплексі з Барною та Овчаруком, чи ні. Проте дана ситуація дуже красномовно демонструє хто є хто. Хіба ні?

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031