16 січня 2022 року
21:59:47

Політика

Політика по-тернопільськи: Гуду сватають на місце Деревляного?

12.02.2016 12:52

12.02.2016

На Тернопільщину їде ревізор. Партійний. Від столичних тимошенківців. Їде, щоб перевірити діяльність місцевого керівника обласної “Батьківщини” Василя Деревляного.

Така звістка днями заполонила інтернет. Причиною ревізії вважають відступництво Василя Тимофійовича від партійної ліній щодо співпраці зі “Свободою” у місцевих радах та зраду загальноукраїнських партійних інтересів.

Деревляний не тільки не послухався центрального офісу, а ще й  “закрутив  партійну любов” з порошенківцями, за що, подейкують, отримав від ОДА ставок неподалік Тернополя, тепле місце першого заступника голови облради і зберіг посаду заступника “губернатора”  своєму однопартійцю , знаному любителю “прихватизації” людських озерець та  угідь Івану Крисаку.

Здавалось би, за такі викрутаси Василя Тимофійовича мали б давно попросити звільнити місце очільника обласної “Батьківщини”.  Мали б, але в пана Деревляного є моцні політичні плечі. Подейкують, його покровителем є не хто інший, як сам заступник голови партії ВО “Батьківщина”, нардеп Іван Кириленко. Стосунки сімейств Деревляних і Кириленко вистояні, як вино. У часи депутатства Деревляного дружина Кириленка Зінаїда була його помічником. І то тільки один штрих із їхньої багаторічної дружби.

Тож, Василь Тимофійович чудив, що хотів, і нічого йому за це від Юлії Тимошенко не було.  Але до пори-до часу дзбанок воду носить. На будь-яке лобі рано чи пізно знаходиться інше.

Торік 3 грудня екс-губернатор Тернопільщини Михайло Цимбалюк очолив львівську обласну партійну організацію ВО “Батьківщина”. Так-так, генералу з регіоналівським минулим таки вдалось  повернутись у велику політику, хоча мало хто в це ще пару літ тому вірив. І він має намір надовго затриматись у ній. Тому важливо “підтягнути” своїх. А хто перевіреніший, ніж родичі?  До прикладу, чоловік рідної сестри дружини сина (тобто швагро Віталія Цимбалюка) Ігор Гуда. Як  очільник “Креатор-Буду” він давно вкорінився на львівському будівельному ринку. До прикладу, ще  в 2014-му почав зводити житловий комплекс “Квіти Львова”. Час  йому закріпитись  і на політичній передовій Тернопільщини, очоливши обласну партійну організації ВО “Батьківщина”. Але для цього слід посунути нинішнього голову місцевих тимошенківців Деревляного. Можливо, саме звідси й ростуть ноги у раптової столичної ревізії діянь Василя Тимофійовича? Питання тепер  тільки в тому, шепочуться в кулуарах, чи вистоїть його покровитель Кириленко супроти нового фаворити Юлії Володимирівни Цимбалюка?

Поживемо-побачимо. Хоча кажуть, що генерали програють битви, але не війни. Своєрідною містечковою битвою, подейкують, була для Михайла Цимбалюка спроба впихнути Гуду у крісло “губернатора” Тернопільщини в 2014-му. Не вийшло. Не став і син його торік мером. Окрім слави місцевого казкаря діда Панаса, котрий оповідав про свої викриття та походеньки Файним, що , мов дві краплі схоже на Тернопіль, Віталій нічим не відзначився.  Вчасно зрозумівши мізерність шансів сісти в мерське крісло, він цафнув назад. Результат — зекономлені гроші та нерви.


 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета