24 травня 2022 року
19:42:19

Політика

Політичне кілерство по-тернопільськи?

09.07.2015 16:35

09.07.2015

Спочатку було слово. І сказали його кілька інтернет-видань.

Згодом слово обросло новими фактами, котрі оприлюднив керівник ГО “Всеукраїнська люстрація -Тернопільщина”, “свободівець” Василь Габор.

І слово  це зачепило за живе в.о. заступника голови Тернопілської ОДА Івана Бабійчука. Напевно, зметикував він, що найкращий захист – то напад, і звернувся до правоохоронних органів та “губернатора” Степана Барни, щоб перевірили його. І не зміг Степан Барна не почути голосу “правої руки” своєї. І силою, наданою йому Президентом, видав розпорядження про створення комісії, що мала здійснити службове розслідування за матеріалами, оприлюдненими окремими ЗМІ. І на чолі комісії цієї поставив він заступника свого, “тягнибоківця” Леоніда Бицюру. Совпадение?..

 

І словом своїм “губернатор” на час службового розслідування відсторонив Івана Бабійчука від виконання обов’язків. Та не вняв слову шефа, схоже, Іван Геннадійович, бо вже наступного дня, як написали близькі йому мас-медіа, провів  робочу нараду в Зарваниці. Правда, в статусі помічника голови ОДА. Той статус, кажуть, він ще не раз “приносив” зі собою на робоче місце.  Совпадение? Не думаю!..

{youtube}MCpiHX8ZaYA{/youtube}

 

Вісім днів тривало службове розслідування. І сказала врешті комісія слово своє, і зібрані матеріали, як закон велить, передала до правоохоронних органів.

 

Але слово комісії на свій лад, подейкують, потрактував офіційний сайт ОДА. Совпадение?..

 

І обурення таким “трактуванням” публічно висловив голова комісії Леонід Бицюра.

 

Не простить цього Бицюрі та всім решта Іван Бабійчук і його друзі, припустив “свободівець” Василь Габор…

 

І двох днів не минуло, як словом своїм “губернатор” Степан Барна створив нову комісію, покликану провести службове розслідування уже щодо діянь Леоніда Бицюри. І силою підпису свого на чолі комісії тієї поставив він першого заступника свого Івана Крисака. Совпадение? Не думаю!.. Бо не таємниця давно ні для кого, що Іван Крисак просто мріє сім шкур з Бицюри здерти.

А тим часом, словом, сказаним зі самого початку, зацікавились народні депутати. І звернення вони скерували до очільників СБУ та УМВС України. І крапку остаточну в епопеї цій поставлять вони.

P.S. Якщо “губернатор” Степан Барна дійсно послідовний, а головне відстоює справедливість (загалом, а не вибірково), веде боротьбу з корупцією (не на словах, а на ділі) та прислухається до думки громадськості, то наступним мало би бути його розпорядження про створення службової комісії щодо розслідування діянь ( в Ангелівці й не тільки) його першого заступника Івана Крисака. Інакше, кажуть, ситуація ну дуже вже нагадуватиме звичайнісіньке політичне замовлення. Таке собі політичне кілерство по-тернопільськи? Совпадение?..

Соломія Спритна.

 

 

 

 

 


Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета