28 вересня 2021 року
11:08:12

Політика

Нардеп: “Яценюка коаліція залишає на посаді ще принаймні до кінця року”

08.02.2016 17:19

08.02.2016

Скільки Арсенію Петровичу ще світить бути прем’єр-міністром?  Питання, що цікавить багатьох. А відповідь на нього, схоже, знає екс-губернатор Тернопільщини, а нині нардеп-радикал Юрій Чижмарь

“Остаточно зрозуміло, що Яценюка коаліція залишає на посаді ще принаймні до кінця року, – написав він на своїй сторінці в соцмережах . –  Частково цьому підіграла заява Абромавічуса, яка вдарила по оточенню Президента і він змушений захищатися і не розхитувати владний корабель. Те, що заява Абромавічуса є закордонним сценарієм зрозуміло із синхронності заяв послів різних країн, що відставка міністра – це згортання реформ. Захід зацікавлений у виконанні програми МВФ, реалізація якої, на їх думку, забезпечить погашення Україною боргів. Ця програма містить непопулярні кроки, серед яких підвищення пенсійного віку – це квіточки. Окрім Уряду Яценюка-Яресько, жоден Уряд ніколи не погодиться його реалізувати”.


Має совю думку пан Юрій і щодо Коненка, і щодо Абромавічуса. У забарвленні висловлювань не скупиться.

“Я не прихильник Кононенка, якого в кулуарах називають новим “стоматологом” Банкової. Але хто такий Абромавічус і який його доробок на посаді. З позитивного відзначу хіба активну підтримку ідеї дерегуляції, впроваджувану профільним комітетом Парламенту. І все..

Далі згадуються лише абсурдні ідеї: ліквідація міністерства економіки, скасування трудових книжок, приватизація усієї держвласності, участь у приватизація тільки іноземних покупців (а українці?!) і т.д. Жодного комплексного плану економічних реформ, відсутність позиції по податковим змінам і т.д.

А щодо заяви про відставку, то є питання… Терпів міністр цілий рік тиск з боку Кононенка та інших урядовців, але призначав потрохи директорів держпідприємств (цікаво які фін результати їх роботи) і взірвався заявою тоді, коли в понеділок фракція БПП обговорила і висунула кандидатом на посаду міністра Ковальчука…”, – пише в соцмережах.

 

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930