17 жовтня 2021 року
15:29:03

Політика

Нардеп з Тернопільщини звернувся до співгромдян нетрадиційної орєнтації

10.06.2016 06:58

Нардеп Олег Барна почув про намір провести 12 червня гей-парат у Києві та вирішив звернутись до його учасників.

Звернення опублікував на своїй сторінці в соцмережах. У ньому закликав співгромадян нетрадиційної орієнтації із великим проханням бути скромними, поміркованими, ввічливими та поважати наші національні традиції, віру і мораль.

“Шановні ЛГБДисти, – зазначив, – вас ніхто в Україні не переслідує, ви живете своїм життям і вам ніхто не заважає, ви не піддаєтеся дискримінації та на рівні зі всіма працюєте, відпочиваєте. Тож живіть тихо, скромно, закрийте свої хавальники і не провокуйте народ, який втрачає своїх найкращих синів на війні, не виставляйте свою непристойну дурь на показ, не перетворюйте свій сексуальний вивих у шоу, не показуйте нікчемний приклад молоді та не соромте своїх батьків, які не змогли належно вас виховати. Чому ви, сучині діти, маєте бути вище нормальних людей? Я ж не йду на вулицю і не заявляю на весь Хрещатик, що я люблю і кохаю свою дружину!”

Барна переконаний, що “даючи підарасам і їм подібним певні привілеї, преференції, чи наголошуючи на них, відокремлюючи їх від нормальних людей, ми автоматично ставимо їх вище за інших. Тож не за горами той час, коли від таких підарасів вже потрібно буде захищати людей нормальної, традиційної орієнтації”.

“Я не є злим, – зазначив, – але коли попаду на той гей парад, то таки прийдеться бити безсоромні морди чоловікам нетрадиційної орієнтації, щоб трохи вибити з їх морально деградованих мізків веселості та насміх над нашими національними традиціями та вірою, щоб захистити наші моральні, християнські цінності, бо не хочу щоби мої учні, діти брали з вас, підарасів, приклад, щоби українська нація не деградувала, щоби в країні були нормальні, здорові сім’ї, щоби чоловіки кохали жінок, а останні родили дітей, щоби чоловік таки був чоловіком, а жінка залишалася жінкою. А жінкам нетрадиційної орієнтації я б порадив не вештатися з ким попало, що і розчарувало вас у чоловіках та вбивало у вас жіночність, а покаятися, помолитися Богу та попросити у всевишнього, який нас усіх створив, допомогти вам знайти справжнього чоловіка, того єдиного, з ким ви знову відчуєте себе Жінкою”.

Читаєш і мимоволі згадуєш фото, на якій міцна рука педагога Барни стискає “горішки” Яценюка… А у того в руках квіти… І стає страшно за отих співгромадян нетрадицінйої орієнтації, до яких звертається нардеп. Коли він таки потрапить на отой гей-парад, то стара бабуся Європа ще довго матиме що показувати і про що балакати. 

До речі, ми ж на неї рівняємось та орієнтуємось, а вона нічого проти ЛГБТшників не має. То, може, змінимо орієнтацію?

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031