21 травня 2022 року
00:26:11

Політика

Нардеп з Тернопільщини: “Краще б ти, Надю, залишалися в російській тюрмі”

03.08.2016 08:24

Тернопільський нардеп Олег Барна гостро висміяв учорашні гучні заяви Савченко щодо голодування, обміну полоненими та спільні ідеї Майдану та Антимайдану. Політик вважає, що нардеп Савченко “меле дурню”, а звання “Герой України” явно завдало їй шкоди.

Своє “фе” висловивиd на особистій сторінці в Фейсбуці.

  • “Краще б ти, Надю, залишалися в російській тюрьмі: там ти дурні не молола як тепер і б звільнили трьох наших справжніх воїнів-патріотів (замість тебе одної, такої чарівної). Думай головою, що язиком мелеш, Надю, ти ж бо зараз не за себе балакаєш, а від імені держави заявляш. Радься із компетентними людьми, які займаються обміном, порадься із самими військовими та колишніми полоненими, По решті, що можна взяти та вимагати від пропутінської партії! А звання “Герой України” явно “зашкодило” їй, бо є багато хлопців, що його заслужили по праву. Не сотвори собі кумира особливо за “ескізами та проектами” Медведчука-Путіна”, – заявив Барна.

Ще один не менш одіозний нардеп Олег Ляшко приперчив гострим слівцем. З лайкою він прокоментував заяву Савченко у Фейсбуці. 

  • “Надія Савченко сьогодні заявила про спільність ідеалів Майдану і Антимайдану: “Нам ділити нічого. У нас одні ідеали. І Майдан і Антимайдан, – якщо ви колись ходили не тільки на Майдан, але і на Антимайдан і говорили з людьми ще в той час, коли це все починалося і слухали людей, – то вони стояли за одні цінності”. Дівчина реально й*бнулась на всю голову!”, – випалив він.

Схоже, Надія Савченко таки добре наробила галасу не лише серед простих українців, а й серед політиканів, котрі ніяк не можуть пережити конкуренції, ти ба –  на політичному небосхилі зійшла нова зірка. До того ж, із зірками на погонах.

 
Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета