25 вересня 2022 року
11:19:56

Політика

Один з тернопільським депутатів отримав добрячого стусана

21.01.2016 16:39

21.01.2016

Морального. Щоб почав діяти.
“Взагалі, не так вже й я хотів бути депутатом, зізнався в одному з інтерв’ю “свобоідвець” Роман Торожнюк. – Тут найбільшу роль відіграли люди, які трохи підштовхнули”.
Що саме мав на увазі обранець та в який спосіб і які саме люди “підштовхували” його – не уточнено. Зрозуміло одне: інколи для того, щоб мудра людина пішла в політику їй слід дати … доброго стусана, бодай морального. Такі-сякі людиська у владу й так пролізуть.

До речі, слова пана Романа наштовхнули нас на думку: а що, коли на кожному з округів міста поставити опудало депутата, котрий пройшов у міськраду? Переваг кілька. По-перше, мешканці завжди знатимуть свого представника в лице. По-друге, зможуть йому висловити всі “фе” та випустити за потреби пару.  Ноу-хау зовсім не ноу, адже в японських і китайських офісах у спеціальних кімнатах давно стоять опудала начальників. Невдоволені працівники можуть у будь-який час прийти і натовкти тому опудалу пику чи надавати стусанів. Наслідок: начальник цілий, і працівник задоволений.

Між іншим десь у місті можна було б прилаштувати і опудала мера, голів ОДА та облради. Цікаво тільки, з якою регулярність їх доведеться замніювати, адже, судячи з настроїв, градус людського недоволення росте швидкими темпами.

Що ж до Романа Торожнюка, то цей “свободівець” і без стусанів працює. Ще навіть не будучи обраним захистив інтереси мешкнаців 5 гуртожитків за адресами вул. Макаренка 6 та 7, Яремчука 37 та 39, Фабрична, 2.

На запитання чи важко бути депутатом фактично у себе вдома відверто зізнається:

– Складно. Розумієте, мій округ там, де я жив і ріс. Відповідно, просто зобов’язаний перед людьми, перед своїми батьками, сестрою, яка теж там живе, показувати реальну роботу. Просто не хочу, щоб потім людям, яких ти знаєш роками було соромно дивитись в очі. Тому мені, мабуть, з усіх наших депутатів в якійсь мірі складніше, хоче, з іншого боку,  це ще більший стимул працювати.

– І про плани. Уже маєте перелік справ на найближче майбутнє в межах округу?

– От нещодавно звернулись люди з Лучаківського, 5 (великий, шести-під’їзний будинок). Там частина будинку освітлюється, а частина ні.  Через це є ряд проблем. Я спілкувався з дільничним, то знаю, що за рік там було пограбовано півдесятка автомобілів, навіть виривали у жінок сумочки. Тому хочу, щоб там нарешті облаштували освітлення. Також надіємось провести ремонт вулиці Макаренка, 6. Там уже ями, які треба терміново латати. Якщо не бракне здоров’я, ще цього року хочеться відремонтували школу №9, яка з 2010 року не отримувала ні копійки. Це, до речі, єдина школа в нашому місці, яка не має тамбура, тому там дуже холодно в фойє та в коридорі. На це багато грошей не треба, але користі принесе чимало. З найближчого, то хочемо відкрити на цій же школі пам’ятну дошку Віктору Стефановичу, який загинув в АТО. Я його знав особисто, навіть товаришували.  Був дуже порядним хлопцем…

–  Де розташована  ваша приймальня та в який день (час) проводите зустрічі з виборцями?

– В школі №9, з 17:00 по 19:00, щоп’ятниці у “Кімнаті школяра”. Зараз звертаються здебільшого ті люди, які знають мене особисто, в тому числі й ті, з якими я ріс на Макаренка.  Тому,  користуючись нагодою,  хочу закликати всіх громадян приходити, я відкритий до діалогу, а не просто поклав в кишеню мандат і забув.

– Не боїтесь, що після цих слів у вашій приймальні голці буде ніде впасти?

Ні, хай звертаються! Навпаки хочу, щоб громада була активнішою і якщо дійсно є проблема, то спільно ми її  будемо вирішувати.
Так що, жодні опудала  на окрузі йому, схоже, будуть не страшні. А решті дерутатів?

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета