24 травня 2022 року
19:01:49

Політика

Що мер Тернополя “позичив” у люблінського колеги?

12.08.2015 09:16

12.08.2015

Вибори стартували. Нехай неофіційно, але кандидати вже взялись обробляти електорат. Кожен робить ставку на своє.  Хтось – на боротьбу з корупцією, інший – на жалість, третій – обіцняки розв’язати всі проблеми, щойно за нього проголосують.

Діючий міський голова Тернополя Сергій Надал ставку зробив на того виборця, який ходить на вибори. Себто – на людей пенсійного віку. А що, інтернетом вони зрідка “шаряться”, інформацію здебільшого черпають з газет, телебачення, радіо та моніторів у тролейбусах і маршрутках. А вона здебліьшого описує “подвиги” Надаал -господарника: лавочки він ставить, дороги, дахи, під’їзди ремонтує, дитячі майданчики встанолює, тролейбуси нові пускає, фонтани й каплички відкриває, малозабезпечним і лічильники, і пільги… Одне слово: все для них, для людей, для електорату робить. Не мер – супер-мен!

І люди йому за це вдячні, а щоб інші бачили наскільки, і що коло його виборців набагато ширше за віковим цензом, піарники придумали нову фішку. А може. і не зовсім …придумали. Яку саме, можна побачити на бігбордах міста. На них зовсім не Сергій Віталійович, а …звичайні тернополяни, котрі щиро так розповідають. за що люблять Тернопіль.

Задум непоганий, але не новий. Щось схоже вдже відбулось, скажімо, у Луцьку. Та не це інтригує, а інше… Один з ініціаторів луцької акції, фотограф Оксана Цимбалюк запропонувала міській владі Любліна, що в Польщі, фотопроект “Обличчя Любліна”. Пропозиція виявилась доволі своєчасною. Невдовзі мали відбутись вибори мера. Діючий міський голова Любліна  Кшиштоф Жук підтримав задум лучанки, влада профінансувала його. Тож невдовзі українка вже фотографувала на вулицях міста спортсменів, музикантів, науковців, яких, подейкують, часто їй рекомендувала влада, та ненав’язливо цікавилась “за що їм подобається Люблін?”. Відтак у місті з’явились сіті-лайти з “обличчями Любліна”, відбулась фотовиставка та світ побачив доволі якісний фототокаталог. Що ж до Кшиштоф Жука, то він виграв предвиборчі перегони і вдруге став мером Любліна. Багато хто й досі переконаний, що значна заслуга в цьому саме фотопроекту “Обличчя Любліна”, котрий зблизив ладу і людей, вкотре нагадав, що зробив мер для міста, за що цінують  його активні люди. Іншими словами: правильно розставив акценти у свідомості електорату.

Чи допоможуть бігборди з обличчями тернополян здобути перемогу Сергію Надалу та вдруге стати мером – побачимо вже в жовтні. Наразі ж соцмережами ширяться креативні варіації бігбордів на тему “За що я люблю Тернопіль?”.


Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Недавні записи
Мета