26 жовтня 2021 року
12:37:02

Політика

У Тернополі запахло дочасними парламентськими виборами

21.01.2016 15:17

21.01.2016

На політичному олімпі України все голосніше говорять про дочасні парламентські вибори.

 

Мабуть, краще всім одразу відповісти на популярне останнім часом питаннячко!)) Так, восени 2016 р. будуть позачергові парламентські вибори. Рішення про це прийнято, проекти запускаються, округи діляться, схеми готуються;) Народ про це проінформують весною;) пс. це якщо все по плану і без глобальних форс-мажорів в країні“, – поділився в соцмережах нардеп із фракції БПП Олег Петренко.


Запахло виборами і в Тернополі. Мов підсніжники з-під снігу, в медіа-просторі один по одному почали вигулькувати старі-нові кандидати в нардепи. Першим, звісно ж, зрухався “народнофронтівець” Заставний. Другим зактивізувався місцевий політичний Дід Панас Віталій Цимбалюк. Коли перший “інформаційно злистопадив”, закидавши недавно багатоповерхівки пресою про “свої подвиги та мислі”, то другий щойно прокинувся і легенько розминається в соцмережах та медіа-полі.

Тернополяни ще довго не забудуть оповідки Цимбалюка-молодшого про мандри Файним, що є прототипом Тернополя. Проте далі балтології та гострої критики пан Віталій торік не пішов. Чи то вчасно зрозумів, що не світить йому крісло мера Тернополя, і вирішив не викидати гроші на вітер та носити титул “невдахи”, як пан Вонс, чи просто казочки закінчились…

Зрештою, може подумав, що чого розмінюватись на якесь там мерство? Якщо балотуватись, то щонайменше в нардепи. І щойно повіяло дочасними виборами …стартувавю опусом у соцмережах. Возвсітив, що подав до міськради аж дві петиції: “Перша – про проведення незалежною аудиторською компанією повної перевірки міської ради та її комунальних підприємств за останніх 5 років та оприлюднення результатів перед громадою міста. Цю ідею ми вже виносили восени на загальне обговорення і отримали повне схвалення тернополян. Друга петиція – про надання пільг зі сплати комунальних послуг Братству вояків ОУН-УПА та надання їм безоплатно приміщення, яке вони займають вже 20 років, ще на 10 років. Адже зараз ветерани змушені щороку благати міського голову про продовження їм оренди. Це велике приниження з боку влади – змушувати стареньких вояків щоразу кланятися в чиновницькі черевики. Окрім того, Братство не має грошей на комунпослуги, але має право на пільги і захищене відповідним законом”.

Не дочекавшись відповіді мерії, пан Віталій одразу попередив, що обидві петиції можуть бути проігноровані: “Обидві петиції відправлені на модерацію. Я не бачу жодної причини для відхилення, але чиновники у міській раді можуть знайти їх безліч, особливо якщо петиції – «незручні»… Тому наразі чекаємо на результат”. Може шось знає, а може, просто перестрахувався в разі, якщо петиції не наберуть потрібних 250 голосів…


Зрештою, так чи інак, а пече одне: чому раніше справедливий шукач істини Цимбалюк не подав отих петицій? Де був його запал і почуття справедливості, наприклад, у грудні? Чи просто не мав потреби боротись, бо не бовваніли на горизонті вибори?

До речі, як гадаєте, який тепер стиль обере пан Віталій для вбивання своєї позиції у мізки тернополян та мешканців області: епістолярний чи, може, гумористичний? Просто цікаво хто з’явитися слідом за Дідом Панасом: тернопільські Онєгін чи Петрусян?

Дарка Цвяшок.

Архів новин
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031