29 січня 2022 року
02:00:57

Політика

На Тернопільщині з’явилась нова традиція: йти з політики дуже тихо

07.07.2016 12:07

Березень 2010 року. Інтернет-видання рясніють заголовками про вихід лідера громадської організації “Молодіжний союз “Наша Україна”, члена президії партії “Наша Україна”, депутата Тернопільської обласної ради Степана Барни з партії на знак протесту проти призначення чоловіка голови політради НУ Віри Ульянченко Віктора Івченка заступником міністра освіти і  науки. 

Квітень – початок травня 2016-го.  Ні в ЗМІ, ні на офіційній сторінціТернопільської територіальної організації БПП “Солідарність”, ні навіть на особистих сторінках в соцмережах голови Тернопільської ОДА Степана Барни жодної згадки про те, що він на виконання пунктів 1,2 частини 3 статті 10 Закону України “Про державну службу” вийшов з лав партії БПП” Солідарність”, нема.


Піідтвердити офіційно те, що Степан Степанович написав таки заяву про вихід з партії не зміг і під час судового слухання, що відбулось 5 липня в Тернопільському окружному адміністративному суді, його представник Ростислав Небельський. Сказав, що не володіє наразі інформацією. (Нагадаємо, позивач екс-голова Шумської РДА, свободівець Василь Габор вимагає притягнути Степана Степановича до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 172-7 Кодексу України “Про адміністративні правопорушення” та зобов’язати його усунути конфлікт інтересів, який полягає в суміщенні посади голови обласної державної адміністрації з діяльністю депутата обласної ради, згідно зі статтею 10 Закону України “Про державну службу”)

Офіційно копію заяви, щоправда без жодного реєстраційного номера, “фейсбучний губернатор” Тернопільщини оприлюднює тільки 7 липня (а, ще 6 липня також з’явилась вона в одному з друкованих ЗМІ), перед приїздом прем’єр-міністра Гройсмана та після інформації  в ряді інтернет-видань про те, що йому замість звільнення “зробили політичне обрізання”.

Хоч заява й датується 29 квітня, проте на офіційному сайті Тернопільської обласної ради Степан Барна і досі – член партії БПП “Солідарність”.


Звістки про те, що він вийшов з лав провладної партії колеги не чули, кажуть, офіційно про це в сесійній залі ніхто не оповіщав. Хоча сесія вже була, і коли виступав пан Барна, на табло чорним по білому писало, фракція БПП “Солідарність”.

Оприлюднений у соцмережах Степаном Барною “документ”,  до прикладу, депутат облради Олександр Башта піддав сумніву, припустив навіть, що той був написаний не 29 квітня, а …, може, і в ніч на Купала… ” Фото папірця, який написали сьогодні, 7. 07. 2016, в ніч на Купала, а можливо і під ранок 🙂 , а поставили на тому папірці минулу дату якогось 29 квітня ? А що було того 29 квітня ? Ви подумали про це ? А у мене все задокументовано, похвилинно, що саме робив С. Барна у той день. А чому не додумались час та дату знімка зафіксувати ? Тяжко було ? Ну добре, що хоч не першого квітня, дурнів то ще так багато. А де на тому папірці дата реєстрації у тій цр п бпп солідарність ? Не прийнято реєструвати бо партія та молода та ще немає досвіду ? 🙂 А резолюція, хоч будь-яка ?:) Ааааа …. ну так так, звісно що на взадній стороні ! (це я Вам підказу як вибрехатись 🙂 безплатно” , – написав він на своїй сторінці у соцмережах .

Степан Барна відреагував миттєво, мовляв, заява написана 29 квітня, зареєстрована в апараті партії та на підставі неї скликається Конференція. Ось тільки коли саме і чи є офіційне підтвердження тому, окрім словесного – ні пари з вуст…

Погодьтесь, якось аж надмір по-англійськи пішов Степан Степанович. І хтозна чи, коли б не ота круговерть довкола приїзду Гройсмана,судового позову Габора,  чуток про звільнення, – він й оприлюднив би свою заяву? Може БПП Тернопільщини ще довго чекав би на Конференцію та нового голову? А так за кілька днів полум’яний трибун і борець з прокурорами в минулому став чиновником-крючкотворцем, поселився в своїй реальності і доводить сам собі, що правий… 

До речі, не здивуємось, коли сьогодні-завтра знайдеться чи з’явиться заява пана Барни про вихід з депутатського корпусу…

Ірина Скиба.

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета