03 жовтня 2022 року
07:24:41

Політика

На Тернопільщині кандидат у депутати від БПП під час виборів використовував дітей як рабсилу?

08.02.2016 18:06

08.02.2016

Під час виборчої кампанії горе-директор Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрій Каплун балотувався у депутати обласної ради від БПП-“Солідарність”.

ЯК кандидат пан Каплун вияввися доволі економним. На виборчу кампанію, схоже, не потратився. Навпаки, може, ще й заробив. Мав же найбільший ресурс – безкоштовних агітаторів, поклейщиків, рознощиків газет. Усе – його студенти. Про це вдалось дізнатись голові Тернопільського підрозділу Національного люстрацінйого комітету з питань запобігання і протидії корупції ГО “Всеукраїнська люстрація” Василю Габору зі слів колишніх викладачів та учнів ущилища. Благо, балотувався директор Каплун по одному з округів Тернополя, тож бігати далеко бідолахам не доводилось. Цікаво інше: чи не позичив він бува своїх “рабів” іншим “порошенківцям”?

Сьогодні Василь Габор спільно з депутатом обласної ради Богданом Бутковським, депутатом міської ради Іваном Зіньом та представниками ЗМІ навідався до ВПТУ, яким заправляв пан Каплун.

“Нам вдалося поспілкуватися із заступником директора даного закладу, яка всіляко вигороджувала керівника та його методи роботи, із студентами та колишніми викладачами, які не тільки підтвердили факти наведені в пресі, а й відкрили багато нового і шокуючого, чим безумовно, разом із тим, що над дітьми там дійсно знущалися, мають займатися правоохоронні органи. Ось дещо з виявленго:

1. Студентів дійсно ставили на коліна під тиском викладачів;

2. В хімічній лабораторії училища виробляють елітну самогонку “каплунівку”, яку потім реалізують, як ексклюзив (даний факт підтверджують, як викладачі так і студенти);

3. В закладі мають місце матеріальні штрафи за порушення та провини для студентів (зі слів студентів сума залежить від розміру стипендії і віддається особисто в руки директору).

4. Сауна на території ПТУ дійсно працює, як поснює заступник директора – це для оздоровлення студентів та викладачів, правда студенти там в більшості неповнолітні і взагалі про існування сауни більшість з них не чули, не те щоб там оздоровлюватися.

Найцікавіше, що бардак триває десяток років, про це знали всі від керівників освіти до керівників області, але всі закривали очі, більш того, Каплуна навіть взяли кандидатом у депутати до обласної ради від пропрезидентської БПП, де він також відзначився і заставляв студентів роздавати агітки БПП та здирати агітацію конкурентів.

Цікавим фактом є кругова порука серед викладачів, які всі в темі і навіть ми змогли побачити, як заступник директора перед тим, як відпустити викладачів на допит, який проводили працівники міліції на третьому поверсі пту, спочатку збирала їх для обробки в аудиторії на першому поверсі.

Як наслідок – звернувся до міністра освіти з проханням негайно звільнити горе керівника, бо тиск на студентів продовжується; звернуся до обласної ради з проханням створити депутатську слідчу комісію, яка має надати оцінку діям викладачів навчального закладу, які прикривали, а деякі з них брали участь в злочинах свого директора”,зазначив Василь Габор у соцмережах.

До речі, як нам стало відомо з достовірних джерел, МОН ухвалило звільнити Андрія Каплуна з посади директора.

“Це тілкьи перший крок, – каже Василь Габор. – Такі квазіпедагоги, як Каплун, повинні сидіти. Також мають відповісти перед Законом і викладачі, які за вкаізвкою директора чинять тиск на учнів та пркривають його злочині дії”.

 

 

 

 

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета