25 вересня 2022 року
10:29:43

Політика

Скільки в тернопільській політиці коштує зрада?

21.01.2016 11:47

21.01.2016

За Біблійними переказами Іуда зрадив Ісуса за тридцять срібних. Минули тисячоліття…

Еквівалент оплати зради, особливо в політиці, змінився. Нині це дуже часто – посади. Та й саму зраду політики перестали вважати чимось недостойним і гріховним, найменували її “політичною доцільністю” та користають, як можуть.

Тернопільський політикум – не виняток. У “білому домі” ось-ось з’явиться нова начальниця відділу комунікації з громадськістю (по-старому – внутрішньої політики). Крісло посяде племінниця Олега Тягнибока, “свободівка” Софія Гусак.

Саме посадою, кажуть, “губернатор” Тернопільщини Степан Барна розрахувався з нею за зраду однопартійців.

Нагадаємо, тоді, коли вся фракція ВО “Свободи” тернопільсьокї облради голосувала проти децентралізації, яку так пропихав “порошенківець” Барна, пані Софія, тоді депутат облради, спільно з екс-головою облради Василем Хомінцем, голосувала “за”.

Одокашнику Хомінцю, подейкують, Степан Степанович за отой голос також пообіцяв “жирну” посаду. Наразі, як відомо, пан Василь і без роботи, і без партійного квитка. “Свободівці” його та сланозвісного Ігоря Дулебу ще торік виключили зі своїх лав. Цікаво, чи надовго залишиться в них Софія Гусак?

Наразі, стверджують близькі до ОДА джерела, племінниця Тягнибока проходить спецперевірку. Раніше пані Софія керувала патронатнатною службою обласної ради. І керувала б далі,  шепочуть в облараді, якби не словесна баталія, що зчинилась недавно між нею та новоспеченим головою Овчаруком. Кажуть, слів “тягнибоківка” не добирала, і навіть Барна не зміг вплинути на рішення Овчарука. Правда це чи байка, годі сказати, але нема диму без вогню.

Цікаво інше: якщо в Софії чи Дулеби, який нині також вірно служить “порошенківцям”, виникне “політина доцільність” підтримати іншу партію, якою цього разу буде ціна зради політичного самаритянина Барни? Так-так, саме самаритянина, адже, гляньте, скільки випускників історичного факультету Тернопільського національного педуніверситету, скільки колишніх членів ГО “Обереги”, колєг з “пройдених” партій  без особливого управлінського досвіду сіли в теплі крісла… Це ж яке влике серце слід мати, щоб опікуватись політчиною долею всіх близьких… Не інакше, як на політичний рай Барна заробляє!

Дарка Цвяшок.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Недавні записи
Мета