20 січня 2022 року
10:23:06

Політика

Голову Тернопільської ОДА така поведінка не красить

21.09.2016 14:50

У народі кажуть: “Слово – не горобець, вилетить – не спіймаєш”. На жаль, політики дуже часто про це забувають. Щойно здобувши вплив та владу, вони одразу хворіють на ….балтологію.

 

Обіцяють, хваляться, таке виплітають під час промов, що вуха в’януть і сльози від сміху на очі навертаються… На жаль, балтологія поки не визнана офіційно недугою, котра зобов’язує  щомісяця або хоча б щопівроку проходити огляд у психіатра. А дарма, бо обіцянки та словесний пронос декотрих з тих, хто думає, що Бога за бороду схопив, бо з юріями, петрами, володями, ромками та іже “братюється” та шкелик кохве смокче – моцно вражає.

Візьмімо хоча б першу персону Тернопільщини – Степана Барну. У рейтингу відповідальності видання “Слово і діло”серед єнчих голів ОДА він посідає усього 10 місце, а ось у рейтингу безвідповідальності – 4. 

 

За час свого пришестя Степан Степанович дав аж 54 обіцянки, з яких виконав 21 (ну, як виконав, частину з них і без нього держава виконала, до прикладу,  створення структурних підрозділів поліції чи суспільного телебачення), не виконав – 15, і в процесі -18. 

Хоча ні, не виконав – 16. Прригадуєте, ще на початку липня панунцьо Барна бився в груди, що “Вже в липні відбудеться Конференція, яка визначиться щодо нового керівника Партії”.


Йдеться про звітно-виборчу конференції, на якій мало б бути обрано нового очільника ТОО”БПП”Солідарність”. Він мав би замінити Барну, котрому закон про держслужбу, який у новій редакції вступив в дію з 1 травня 2016 року, забороняє як посадовцю категорії “А” суміщати свою діяльність, будучи депутатом місцевої ради, членом політичної партії та керівником чи членом керівного органу партії на всіх рівнях, будь-яким чином популяризувати партію. Проте Барна є барин Барна: слово його, тож захотів – дав, захотів – забрав. Живемо по-новому. Станом на 20 вересня на сайті обласного управління юстиції Барна продовжує бути головою ТОО “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. І це логічно, адже конференція не відбулась. Та Степану Степановичу, схоже, ця дрібничка до лампочки.

А спробуєте  журити, одразу, як і його брат нардеп Барна, зачислить вас до прихильників Кремля та Москви. Бо ж, хто критикує його дії, чи дії діючої влади – той ворог народу. Нічого й нікого вам не нагадує? 

Ірина Скиба.

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета