16 серпня 2022 року
09:34:20

Політика

Бабусю міністра Юрія Стеця нагородили орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня

20.07.2015 12:20

20.07.2015

Влада приховала інформацію, що орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня нагородили бабцю Міністра Юрія Стеця.

 

Навіщо ці таємниці? – запитує інтернет-видання “Чортківщина без цензури ” .

За інформацією сайту Чортківської райдержадміністрації 12 липня голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна спільно із головою Чортківської райдержадміністрації Михайлом Сташківом, першим заступником голови райдержадміністрації Валерієм Запухляком, начальником відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації Галиною Чайківською, депутатом районної ради Василем Вислоцьким виконали почесну місію (згідно із Указом Президента України №367/2015 від 27 червня 2015 року ) – вручили державну нагороду «Орден княгині Ольги» ІІІ ступеня Мирославі Кіндратівні Федорців (1928 року народження) за участь у національно-визвольному русі.

Вручаючи орден княгині Ольги ІІІ ступеня, очільник області висловив свою глибоку повагу Мирославі Кіндратівні, зазначивши: «Спасибі за Ваш подвиг, за Ваш героїзм, за Вашу любов до Вітчизни. Ви Мирославо Кіндратівно є людина- легенда, адже у ті часи готові були віддати життя за рідну землю. Дай Боже Вам доброго здоров’я» – каже голова обласної державної адміністрації Степан Барна.

Зазначимо, що «Орден Княгині Ольги» – відзнака Президента України, якою нагороджують жінок за визначні особисті заслуги в державній, виробничій, громадській, науковій, освітянській, культурній, благодійницькій та інших сферах суспільної діяльності, вихованні дітей у сім’ї, – пише сайт Чортківської РДА.


Однак, чомусь представники влади та їхня прес – служба приховали інформацію, що Мирослава Федорців – це рідна бабуся Міністра інформаційної політики Юрія Стеця, який має коріння у нашому районі, зокрема у с.Нагірянка. Юрій Стець є кумом Президента України Петра Порошенка, також добрим знайомим нинішнього голови ОДА Степана Барни. Ніхто не заперечує, що пані Мирослава Федорців з с.Нагірянка таки заслужила даний Орден своїм нелегким життям і хай їй зозуля накує ще багато років життя. Проте соромно за те, що влада приховала правдиву інформацію про те, чиєю бабусею являється Мирослава Кіндратівна. І бабусь таких у районі ще є таки напевно багато – то чому простій бабці якогось простого смертного внука не вручити ще такого почесного Ордена? От тоді влада дійсно була б з народом! А так – знову лише вибрані. На жаль!

Джерело: “Чортківщина без цензури” .

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета