20 січня 2022 року
11:44:35

Політика

Від цієї звістки очільник Тернопільщини отримав неймовірне збудження. Чого б це?

02.02.2016 13:50

02. 02. 2016

Медичну галузь Тернопільщини вчора воктер добряче струсонуло.

Впіймали аж двох медиків-хабарників. Один ще й виявився депутатом міської ради від фракції “Народний контроль” Романом Ляховичем.

Звістка ця, як підмітило “За Збручем”, викликала у голови ОДА Степана Барни незвичайне збудження

“Увага! Тільки, на хабарі взяли депутата Тернопільської міської ради, члена фракції “Народний контроль”. Вимагав одну тис. дол за влаштування на роботу в медичний заклад. Продовження буде!!! “ – написав головний “порошенківець” краю у соцмережі.


Степана Барну можна зрозуміти. Потенційний арешт і наступні розбірки у медичній галузі області відвернуть увагу громадськості від його безкінечних і беззмістовних вояжів за кордон. Також це дозволить остаточно “приручити” фракцію народних контролерів у обласній раді і знищить рейтинг перспективної партії на чолі з нардепом Добродомовим.

Це далеко не перший скандал з неправомірною вигодою в медичній галузі області. Раніше поліція намагалася затримати керівника районної лікарні Ігоря Вардинця, однак той зумів виїхати за кордон. Минулого тижня за руку спіймали одну з керівників обласного психоневрологічного диспансера, а сьогодні, одночасно з полюванням на депутата Ляховича, в тенета провоохоронців потрапив інший слуга Ескулапа. Медик-нарколог райлікарні вимагав хабар за довідку.

До речі, ставленик Барни на посаді голови облради Віктор Овчарук раніше керував управлінням охорони здоров’я і не міг не знати про надвисокий рівень корупції в галузі.

Щодо самих “народноконтролівців”, то нині вони зробили заяву про те, що не потерплять у своїх лавах депутата-хабарника, відкличуть його з міськради та відречуться.

“У зв’язку із поширеною у інтернет мережах інформацією щодо інциденту за участі депутата міської ради від політичної партії “Громадський рух “Народний контроль”

Романа Ляховича інформуємо:

– у разі підтвердження від правоохоронних органів інформації про отримання хабара Р.Ляховичем – ми запропонуємо йому скласти повноваження депутата Тернопільської міської ради добровільно,

– у разі відмови – звернемося до Тернопільської міської виборчої комісії із клопотанням щодо припинення його повноважень депутата.

Ми переконані, хабарники мають відповідати за свої дії перед законом та перед суспільством. Запевняємо, що ми не покриватимемо корупціонерів, до якої політичної сили б вони не належали.

На жаль, висуваючи кандидатів до органів влади – ми не можемо заглянути в душу кожному. Р.Ляхович півроку тому показав себе як активна і принципова людина, але вочевидь не всі готові працювати чесно і прозоро”,зазначають.

 

 

 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета