16 серпня 2022 року
10:58:48

Політика

Колишній регіонал тероризує кілька сіл. Влада мовчить…

12.08.2015 08:07

12.08.2015

На електронну скриньку TopNews надійшов крик душі від мешканців Настасова, що розташований неподалік Тернополя,  та довколишніх сіл.

Вже кілька років вони потерпають від дій місцевого олігарха Івана чайківськог та не розуміють, чому нинішня влада закриває очі на злощасний “свинячий бізнес” регіонала. У відчаї люди зверунлись до ЗМІ, щоб через них достукатись до “високих кабінетів” і покласти край екологічному теоризму з боку бізнесмена.

Подаємо повний текст листа без змін:

“Поголовно усі мешканці довколишніх сіл потерпають від свинячого бізнесу Івана Чайківського, який не дає не те що жити, а навіть існувати. Свині живуть за наш рахунок, а ми живемо гірше свиней. Нашим дітям доводиться гратись просто посеред кладовища, адже усі навколишні яри і балки використані під скотомогильники. Вода з криниць, яка раніше була джерельною, пахла українською землею та різнотрав’ям, сьогодні затхла, та жахливо смердить аміаком.

Якщо раніше, за злочинної влади, було зрозуміло, чому таке беззаконня сходить йому з рук, то зараз ми знаємо, що призначили нового керівника служби, яка може покласти край злочинній діяльності Чайківського. І маємо хоч і невелику, але крицю сподівання на краще. Звертаємось до вас, шановні журналісти, з надією на те, що через цю публікацію влада нарешті почує про нашу біду та горе. Бо свято та направду віримо, що наші діти полягли на майдані не за свинячі бізнеси Чайківських, а за наш любий український нарід.

Ми не віримо що, обласний керівник Степан Барна прочитає наші слова печалі, бо високі кабінети не призначені для таких слів, які ми зараз промовляємо, але надія умирає останньою. Уклінно просимо, знайдіть можливість, передати йому нашу мольбу про закриття Тернопілського Чорнобиля. Нехай приїде особисто, і вдихне аромати, які ми , маємо нещастя вдихати щодня. Це ми вам скажемо, точно не італійські парфуми і не файний чоловічий одеколон. А ще запрошуємо його пожити тут, тоді ми точно переконані, що проживши серед нашої біди він міг би перейнятися нашої проблемою, та зрештою покласти край екологічному тероризму Івана Чайківського.

Ми вибачаємось за наш крик душі, але немає де знайти правди на цій землі і в ці часи та, як достукатись до панів, що панують в той час коли простий люд бідує. Скільки можна знущатись над простими, беззахисними людьми. Ми вже й не ймемо віри, але пишемо як лист останньої надії, може змилосердяться, господарі життя, над нами, протравленими та понівеченими цим свинячим Чорнобилем. Ще раз даруйте нам за цю сповідь але не може вже душа мовчати, а серце заливається кров’ю за потоптаний український нарід.

Мешканці нещасного Нестасова та навколишніх сіл”.

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Недавні записи
Мета