29 січня 2022 року
02:06:40

Політика

Через недбальство судовиконавців в АТО можуть піти всі тернопільські чиновники?

18.01.2016 09:12

18.01.2016

Наболіло. Депутат Тернопільської міської ради від фракції “БПП-“Солідарність” Тарас Білан планує офіційно звернутися до голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана  з пропозицією “законодавчо встановити норму, згідно  якої особа чоловічої статі, що не служила в рядах Української  армії (відсутній військовий квиток) не має права займати будь-які посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування”.

 

Невже “порошенківець” вирішив позбавити декотрих своїх друзів й однопартійців високих чинів? Коли так, то чому так припізнився із зверненням? А може, річ у зовсім іншому?…

Чим більша корупція, тим більший – подарунок Путіну. Як може вболівати, за державу людина, яка була “запхана” татком на жирну посаду. Все життя сиділа в кабінеті, в лощьоному піджачку і з трьома підбородками (для прикладу пан Мулик – начальник примусового виконання ДВС). Більше писати не має про що…”, – йдеться в преамбілі до звернення.

Чим же не вгодив депутату пан Мулик?

Як нам стало відомо з достовірних джерел, пан Мулик наклав арешт на майно підприємства “Промінь”, яке нині очолює Тарас Білан. Аби компенсувати борги перед Пенсійним фондом тощо, він, подейкують, має намір продати устаткування підприємства, а також усе, що має хоч якусь цінність.

Директор “Променя” Тарас Білан – звсіно ж проти, він, кажуть, стукав уже в багато “високих кабінетів”, аби зарадити ситуації, отримати відтермінування, розуміння. Адже продаж устаткування означає …знищення “Променя” як підприємства. Проте реакції жодної.

Дії й наміри пана Мулика Тарас Білан, кажуть, вважає антидержавними, а самого начальника відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби  Головного територіального управління юстиції у Тернопільській області Петра Мулика – агентом ФСБ. А таким не місце на державній посаді. Свою відданість країні вони мали б довести на передовій, зі зброєю в руках, а не гріючись у теплому кріслі. Проте, не турбувати ж пана Гройсмана тільки через …одного пана Мулика. Ото й, переповідають, народилось звернення щодо всіх посадовців загалом. Тепер завдяки недбальству судовиконавців в АТО можуть піти всі тернопільські чиновники.

“Чим більша корупція, тим більший – подарунок Путіну.

2. Як може вболівати, за державу людина, яка була “запхана” татком на жирну посаду. Все життя сиділа в кабінеті, в лощьоному піджачку і з трьома підбородками (для прикладу пан Мулик – начальник примусового виконання ДВС).

Більше писати не має про що…

То ж порадившись з волонтерами, засновниками ТОГО “Тернопільські підсумки” на наступній сесії Тернопільської міської ради виноситимемо проект рішення, що додається.

Голові Верховної ради України

Гройсману Володимиру Борисовичу

Комітет з питання запобігання та та протидії корупції

 

Комітет з питань національної безпеки та оборони

Звернення

В зв’язку з недосконалістю чинного законодавства України частина чоловіків призовного віку через корупційні схеми відмовляється служити в армії.

Однак, останні з великим задоволенням влаштовуються на посади в органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

Враховуючи вищенаведене ми, депутати Тернопільської міської ради пропонуємо:

Законодавчо встановити норму, згідно  якої особа чоловічої статі, що не служила в рядах Української  армії (відсутній військовий квиток) не має права займати будь – які посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.” 

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета