28 січня 2022 року
00:02:50

Політика

Чи люструючи чиновників, радикали не робитимуть винятків?

10.02.2016 15:52

10.02.2016


 

Зі зверненням про забезпечення проведення процесу очищення влади (люстрації)  на Тернопільщині звернулись 10 лютого під сесії облради до голови ОДА Степана Барни ляшкісти.

“Так, в нашому обласному центрі стратегічним об’єктом для держави- «Укрпоштою», ось уже майже 10 років керує колись незмінний керівник комуністичної партії області такий собі «таваріщ» Юрчишин. Вже за демократичної влади представляв комуністів у Тернопільській міській раді, а коли Компартія увійшла в Уряд Януковича, за відданість сподвижникам Лєніна, отримав жирну посаду. На останній сесії міської ради фракція радикальної партії Олега Ляшка засудили перебування комуніста на посаді. Чимало його сподвижників також зараз перебувають на посадах.

16 вересня 2014 року Верховна Рада України прийняла Закон про очищення влади. Цей Закон визначає правові та організаційні засади проведення очищення влади (люстрації) для захисту та утвердження демократичних цінностей, верховенства права та прав людини в Україні. Та чи реалізовується він на Тернопільщині?

Так, обласним краєзнавчим музеєм до сих пір керує пан Костюк, який теж вірний комуністичним ідеям. Приміщення перебуває вже багато років в незадовільному стані, але він цим не переймається. В часи «помаранчевої революції», коли весь український народ вийшов на Майдани, бо прагнув змін, Тернопільське державне телебачення, яким керував і керує пан Заяць,засуджувало майданівців і вихваляло режим Януковича. І це у нас, в Тернопільській області. І таких керівників залишилось чимало. То чи мають вони право обіймати займані посади?

Ми, депутати Тернопільської обласної ради, вимагаємо забезпечення проведення процесу очищення влади (люстрації) в Тернопільській області”, – йдеться у ньому.

Депутати підтримали звернення. Тепер слово за Степаном Барною.

Цікаво, чи люстрація по-радикалівськи стосуватиметься тих депутатів, котрі вправно і вчасно перефарбувались з регіоналів у порошеніквців і нині гордо йменуються депутатами облради? Адже вони також активно підтримували політику Януковича та вірно служили Хоптяну, а дехто навіть допомогав організовувати антиМайдан. Коли так, тоді мали б вимагати, щоб і пан Овчарук склав мандат та відмовився  від посади голови облради, та ще понад десяток депутатів, які сидять з ними поряд у сесійній залі.

Хочеться вірити, що ляшкісти  стригтимуть усіх під одну гребінку, а не вибірково. А як думаєте ви?

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета