19 січня 2022 року
20:47:08

Політика

Чи заступиться “порошенківець” Барна за свого політчиного поплічника Каплуна? (відео)

29.01.2016 09:00

29.01.2016

Скандал, пов’язаний із директором Тернопільського вищого професійного училища ресторанного сервісу і торгівлі Андрієм Каплуном змусив українців задуматись над тим, кому ми, батьки, довіряємо виховання своїх дітей.

Горе-педагогом уже зацікавились правоохоронці. Думають, що з ним робити і в Міністерстві освіти, хоча, що тут думати.

Нагадаємо, до світової павутини потрапило аматорське відео, на якому зафіксовано, як двоє хлопчаків стоять навколішки перед іншими вихованцями та педагогами профтехучилища, а поруч стовбичить директор закладу і вичитує їх та соромить. Такою є кара юнакам за те, що пили й курили.

Як з’ясувалося, привселюдне приниження — це не єдиний особливий метод виховання у цьому ПТУ.

Говорити про те, що відбувалось, учні ПТУ відмовляються. Схоже, їм просто заборонили спілкуватись із пресою.

Сам керівник закладу Андрій Каплун відео, на якому учні стоять на колінах на подвір’ї закладу, не впізнає, але каже, що  це звична практика в їхньому закладі: провинились учні – самі стають навколішки, коли просять пробачення, і ніякого криміналу він у тому не бачить.

Директором Каплуном уже зацікавились правоохоронці. Думають, що з ним робити і в Міністерстві освіти, хоча, що тут думати.

Цікаво, щоправда, чи не затреться з часом цей конфлікт, не забудеться, чи не відбудеться горе-педагог звичайнісіньким осудом та попередженням? Чи звільнять його, покарають? Особливо, зважаючи на те, що вні не просто директор ПТУ.

Під час цієї виборчої кампанії Андрій Каплун  балотувався в депутати Тернопільської обласної ради від “БПП -“Солідарність” по одному з округів міста. Цікаво, чи головний “порошенківець” краю, “губернатор” Барна заступиться за свого політчиного поплічника? Чи обстоюватиме та відбілюватиме перший номер списку БПП репутацію того, кого вів до влади? Цікаво, як сам Степан Степанович, котрий за освітою – педагог, оцінює вчинок Каплуна?

{youtube}V6mFPRI9rRw{/youtube}

Календар
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Недавні записи
Мета